Svůdné křivky a postava modelky. Lucie Borhyová se pochlubila fotkou v plavkách. Miluju pohyb, říká

Moderátorka Lucie Borhyová
Moderátorka Lucie Borhyová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2021

I když jsou v Česku tropické dny, spousta lidí vyráží na letní dovolenou k moři, které jim více jak rok s epidemií koronaviru chybělo. Krásná moderátorka Lucie Borhyová (43) se rozhodla vycestovat do zahraničí, aby si odpočinula a užila si chvíle volna. Pochlubila se řadou fotek z prosluněné pláže, kde také ukazuje skvělou postavu. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, díky čemu zůstává plná energie a čím se udržuje štíhlá. "Sportem ze sebe člověk dostane negativní energii, a naopak načerpá tu pozitivní. Pohyb mi vždycky vpouští optimismus do žil," řekla.

Letní dovolená přináší chvíle, kdy člověk může zcela »vypnout« a zapomenout na starosti všedních dnů. Lucie Borhyová je neustále v běhu a má řadu pracovních povinností – věnuje se také své nadaci LuckyBe, která je pro ni velmi důležitá. Také je maminkou dvou dětí, takže skloubit vše dohromady rozhodně není snadné. Volno je pro ni velkou vzácností, a tak ho moderátorka Televizních novin chtěla strávit u moře.

V plavkách ukázala, že má skvělou postavu a udržuje se neustále v kondici. "Dobíjí mě pohyb. Když už jsem v nesnázích a opravdu mi dochází optimismus, tak mi většinou pomůže právě pohyb. Jdu si zaběhat, vyrazím na procházku třeba někam do lesa, zatancuju si, baví mě taky jízda na kole, na kolečkových bruslích nebo na koloběžce," vyjádřila se Lucie Borhyová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pro svoji postavu ale nedělá nic zásadního, co by nemohl dělat kdokoli jiný.

Krátce nato, co vstoupili do manželství, došlo na dobře známé heslo: V dobrém i ve zlém. Zpěvák Bohuš Matuš (47) má za sebou náročné dny, které jeho milovaná žena musela strávit v nemocnici a podstoupila vážnou operaci břišní kýly. Přesto, že byl její zdravotní stav vážný, vše naštěstí dopadlo dobře a bude v pořádku. Navíc měla lidově řečeno »štěstí v neštěstí«. "Jak byla pět hodin na operačním sále, doktor jí udělal plastiku břicha v podstatě zadarmo díky tomu, že nás má rád. Jinak by stála asi 60 tisíc korun," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Ale fyzická aktivita je pro ni důležitá nejen pro udržení štíhlé figury. "Sportem ze sebe člověk dostane negativní energii a naopak načerpá tu pozitivní. Pohyb mi vždycky vpouští optimismus do žil. Ale myslím si, že kromě toho je hodně důležité si najít kouzlo v maličkostech každého dne," dodala Lucie Borhyová pro ŽivotvČesku.cz.

Bára Jánová (32) v letošním roce strávila několik dní v Dominikánské republice. To ale neb...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.