Lucinka dostala plastiku břicha za 60 tisíc, říká o operaci manželky Bohuš Matuš. Uvedl, jak se zotavuje

Zpěvák Bohuš Matuš a manželkou Lucií
Zpěvák Bohuš Matuš a manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2021

Krátce nato, co vstoupili do manželství, došlo na dobře známé heslo: V dobrém i ve zlém. Zpěvák Bohuš Matuš (47) má za sebou náročné dny, které jeho milovaná žena musela strávit v nemocnici a podstoupila vážnou operaci břišní kýly. Přesto, že byl její zdravotní stav vážný, vše naštěstí dopadlo dobře a bude v pořádku. Navíc měla lidově řečeno »štěstí v neštěstí«. "Jak byla pět hodin na operačním sále, doktor jí udělal plastiku břicha v podstatě zadarmo díky tomu, že nás má rád. Jinak by stála asi 60 tisíc korun," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Zdraví je něco, co člověk mnohdy neovlivní. Jen pár týdnu poté, co se Bohuš Matuš oženil, nadešla pro manžele těžká zkouška. Jeho partnerka a maminka šestiměsíční dcerky Natálky musela na operaci kvůli vážným komplikacím způsobeným břišní kýlou. Na sále strávila několik hodin, ale lékařům se zákrok podařil a nyní je vše na dobré cestě.

"Je to mnohem lepší. Drény jí vytahoval velmi šikovný pak doktor, který to udělal opravdu šetrně, že to prý ani nebolelo. Jak byla na pětihodinové operaci, doktor jí udělal plastiku břicha v podstatě zadarmo díky tomu, že nás má rád. Jinak by stála asi 60 tisíc korun, takže jsme měli zase štěstí, že jsme na někoho takového narazili. Má znovu krásné bříško a pomalu se zotavuje," popsal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, jak je na tom jeho manželka, se kterou vstoupil do oficiálního svazku po dvouletém vztahu v květnu letošního roku.

Podle jeho slov se cítí jeho milovaná výrazně lépe a ozdravný čas tráví s jejich půlroční dcerkou Natálkou. Po operaci se musí šetřit, a tak má při sobě pomocnou ruku.

"S maminkou je na chatě, kde má i malou dcerušku, o kterou se stará právě babička. Holky jsou v přírodě na čerstvém vzduchu. A já jsem doma sám a každý den trávím na cestách s hudebním dvouměsíčním projektem 5 draků v trucku, zrovna večer mě čeká další vystoupení. Je to velký stres, odřídit to, sám řešit zvukaře a když se člověk někdy dvakrát necítí, tak dvojnásob. Hlavně to cestování a doprava dávají zabrat, ale vydělávat se musí," řekl sympatický zpěvák pro ŽivotvČesku.cz s tím, že projekt má skvělého producenta Petra Tomečka, který navíc jako jediný v Česku hraje na Panovu flétnu a vystupuje společně s interprety.

Po dlouhé době se talentovaný pěvec potkává také s kolegy z branže – například Kamilou Nývltovou (32), Kateřinou Brožovou (53) nebo Danielem Hůlkou (53), se kterým si velmi rozumí. "Dana mám opravdu rád už od začátku, co se známe. Sedli jsme si a je to super," vyjádřil se Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.