Ginny z Harryho Pottera: Bonnie Wrightová předvedla postavu bohyně. Nedře v posilovně, ale medituje

Herečka Bonnie Wrightová
Herečka Bonnie Wrightová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2021

Celebrity jsou sledovány médii i veřejností a řeší se téměř každý jejich krok stejně tak jako jejich vzhled. Britská herečka Bonnie Wrightová (30) se proslavila jako Ginny Weasleyová ve filmové sérii o čarodějném učni Harry Potterovi. Z dívenky vyrostla krásná žena, která předvedla svůdné křivky a štíhlou postavu. Ale nic není zadarmo, aby se udržela v kondici, musí striktně dodržovat zásady, které si nastavila.

Herečka s britskými kořeny, celým jménem Bonnie Francesca Wrightová, zůstane pro diváky zapamatovatelná jako Ginny Weasleyová, zrzavá sestra Rona Weasleyho ze slavných filmů o kouzelníkovi Harry Potterovi. Zahrála si už v prvním dílu s názvem Harry Potter a Kámen mudrců a v průběhu let dospěla a proměnila se v krásku, která nemá nouzi nejen o fanoušky, ale také o obdivovatele.

Nepatří však mezi zastánkyně extrémních diet a ženy propagující krásu prostřednictvím extrémní štíhlosti a trčících kostí. Sama si udržuje svůdné křivky, ale přitom zůstává zdravým způsobem štíhlá. Ve stravování dodržuje rovnováhu a snaží se vyhýbat průmyslově zpracovaným potravinám a využívat »čistotu« přírodních surovin.

"Mám za sebou 40denní detox bez kofeinu, alkoholu a cukru – vynechala jsem i přírodní cukry. Bylo to docela těžké, ale pro moje tělo to byl restart. Je úžasné, jak si všechno samo dokáže řídit a ukazovat vám, co ho jak ovlivňuje. Myslím si, že dokud to člověk nezkusí sám, může mít jen představy o tom, co má dělat pro to, aby byl zdravý. Jídlo podle mě představuje možnost, jak se uzdravit. Lidé utrácí tolik peněz, aby se cítili lépe, ale v zásadě by měli důvěřovat věcem, které obecně zase tak moc peněz nestojí," sdělila Bonnie Wrightová, jak uvedl web Celebritysizes.com.

Je známá také tím, že prosazuje veganství, které je už léta součástí jejího zdravého životního stylu. Ke zvířatům má velmi kladný vztah a patří mezi slavné hvězdy, které se snaží bojovat proti jejich týrání a upozorňovat také na dopady zásahu člověka na životní prostředí.

Do povědomí se zapsala jako chytrá studentka bradavické školy čar a kouzel - Hermiona Grangerová. Herečka a modelka Emma Watsonová (31) už dávno není malá dívenka, ale dospělá žena, která vyrostla do krásy. Sláva s sebou přináší také pozornost a velký zájem médií, a tak se musí o to víc hlídat a udržovat fit.

Pokud jde o cvičení, věnuje se hodně meditaci, kterou považuje za stejně důležitou, jako je fyzická aktivita. "Cvičení je nejlepší možnost, jak se zbavit stresu. Přirozené uvolňování endorfinů je úžasné. Třikrát až čtyřikrát týdně si dopřeju také jógu," dodala krásná rusovláska, která vystudovala The King Alfred School v severozápadním Londýně.

Proslavila se jako rozkošná kudrnatá dívka, tou už ale dávno není. Herečka Emma Watsonová ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.