Syn Lucie Bílé neskutečně dospěl. Filip Kratochvíl podobu se Zlatou slavicí nezapře

Lucie Bílá se synem Filipem
Lucie Bílá se synem Filipem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2020

Filip Kratochvíl (25), syn naší pěvecké stálice Lucie Bílé (54) a producenta Petra Kratochvíla (69), už dávno není žádný chlapec. Vyrostl v dospělého mladého muže, který v sobě nezapře geny rodičů.

Několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá se v poslední době potýkala se zdravotními potížemi kvůli pozitivním výsledkům na koronavirus. Naštěstí je už v pořádku a v plné síle, takže mohla s hrdostí slavnostně otevřít Divadlo Lucie Bílé v historickém centru Prahy. Obrovskou radost měla z přítomnosti oblíbené české herečky Simony Stašové (65), kterou ještě donedávna trápily stejné zdravotní problémy.

Pro zpěvačku byla ale největším dárkem přítomnost milovaného syna Filipa, na kterého je slavná maminka právem pyšná. Po úspěšném zakončení školy se vydal studovat do Francie, kterou si zamiloval. Podobu se zpěvačkou rozhodně nezapře. Čím je starší, tím více je to zjevné. Především mají opravdu totožný široký úsměv.

Oba si udržují velmi hezký vztah a sám Filip se nechal mnohokrát slyšet, že mu záleží na tom, aby byla Lucie Bílá hlavně šťastná. Snad jim stejné pouto vydrží nadále a budou se vzájemně podporovat jako doposud.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.