Syn zamilovaného Pavla Nedvěda už 4 roky randí s italskou kráskou. Ale neskutečně nádhernou. Při pohledu na ni se tají dech

Pavel Nedvěd se synem Pavlem
Pavel Nedvěd se synem Pavlem
Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2022

Bývalý fotbalový kapitán českého národního týmu Pavel Nedvěd (49) prožívá už více než půl roku štěstí po boku zpěvačky Dary Rolins (49). Ale pozadu není v lásce ani jeho syn Pavel Nedvěd junior (21) – jeho partnerkou je nádherná modelka s italskými kořeny. Jejich vztah má však podstatně delší dobu trvání a dvojice působí, jako by se ocitala i po čase ve stádiu největší zamilovanosti.

Manželství jeho rodičů nedopadlo dvakrát nejlépe poté, co se Pavel Nedvěd rozhodl projevit city ikoně česko-slovenské pop scény Daře Rolins. S Ivanou Nedvědovou nakonec došlo dle jeho slov na rozvod, kterým většinou nejvíce trpí děti. Ty jejich jsou už však dospělé, mají spolu dceru Ivanku (24) a syna Pavla juniora. Oba mají krásný vztah – Ivanka našla štěstí v náručí profesionálního tenisty Samuela Kordy (21), Pavel junior je již čtvrtým rokem zamilovaný do turínské studentky Giadi Vettori – pár se dal dohromady 25. října roku 2016, jak informoval server Ilbianconero.

Na Silvestra na sociálních sítích sdílela italská kráska společnou fotku v objetí, ke které přidala romantický komentář. "Jsi mým bezpečným přístavem,", projevila hloubku svých citů synovi viceprezidenta fotbalového klubu Juventus, jehož otci se přezdívá Grande Paolo (v překladu skvělý Pavel). Odpověď jejího milého byla jednoznačná: "Navždy," okomentoval.

Sestra Pavla Nedvěda juniora si našla také přítele – Sebastiana Kordu, s nímž se zná dlouhé roky z Floridy, kde se potkávali jejich rodiny a především otcové. Mladý sportovec je totiž potomek vítěze tenisového Australian Open 1998 Petra Kordy (53). Pár tvoří necelý rok.

I když se rodiče Ivanky a Pavla juniora rozvedli, na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz reagovala krásná blondýnka jasnou odpovědí. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," vyjádřila se v polovině prosince 2021 k tomu, že jejím domovem zůstává právě Itálie, kde se také zamiloval její bratr.

Syn fotbalové legendy si utvořil na Instagramu fanouškovskou komunitu, kde má přes 23 000 sledujících. Zdědil geny po otci a sport se stal jeho vášní, avšak pouze do jisté míry. Společně si zahráli před třemi lety v zápase za Skalnou (tam Pavel Nedvěd vyrůstal) s Královským Poříčím B, i když s výsledkem 1:4. "Táta mi zkouší vždycky pomoct, radí mi, kam nabíhat, co dělat, to k tomu patří. Já ho zkouším poslechnout, vždycky se můžu něco naučit. I když spolu hrajeme každý týden, tak to není to samé, bylo to zvláštní. Ale fotbalu se věnovat nebudu, možná zůstanu u sportu, ale to teprve uvidím, jinak třeba boxuju, ale hlavně studuju. Zatím jsem na jazykovce, možná se dostanu časem do jiné země, ale teprve uvidím, co budu dělat," sdělil Pavel Nedvěd mladší v roce 2018, jak cituje server Blesk Sport.

A tak je otázkou, jakou životní cestou se nakonec rozhodne vydat. Nicméně to zatím po více jak čtyřech letech s italskou modelkou Giadiou Vettori vypadá, že spolu dvojice možná časem bude chtít spojit životy i oficiálně. Ale to ukáže až čas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.