Čtyřměsíčního kojence našli mrtvého, jeho matce vyhrožují lidé smrtí

Tadeáška našli mrtvého, jeho matce přejí smrt
Tadeáška našli mrtvého, jeho matce přejí smrt
Foto: Archiv / Twitter
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 5. 2020

Pátrání po čtyřměsíčním Tadeáškovi z Hořína na Mělnicku policisté po dni ukončili. Chlapečka bohužel nalezli bez známek života. Jeho zmizení v pátek oznámila jeho matka s tím, že na chvíli usnula v zámeckém parku a po probuzení už byl kočárek s jejím synem pryč. Řada lidí objevila její profil na Facebooku, kde zaznívají drsné vzkazy. Většina z nich jí přeje smrt.

Policisté smutnou zprávu oznámili v sobotu krátce po páté hodině odpoledne.Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony,“ uvedla pro ŽvČ mluvčí středočeské policie Eva Hašlová.

Bezvládné tělíčko bylo podle dostupných informací nalezené poblíž řeky parku, kde ho měli matce ukrást. Policie šla po horké stopě okolo třetí hodiny odpoledne. Tedy v době, kdy se stáhly tři desítky hasičů.

Mnoho lidí by mezitím nejradší vzali spravedlnost do svých rukou, přestože policisté dosud neozřejmili, kdo je za smrt Tadeáška zodpovědný. Na facebookovém profilu jeho matky jsou už stovky komentářů, ve kterých jí přejí smrt v bolestech.

Přání smrti

Klára: "Je mi z tebe zle. Šlo to vyřešit jinak. Teď už mu je líp než s tebou a ty klidně chcípej pomalu a v bolestech."

Míša: "Doufám, že budeš trpět, jen škoda, že tě tvoje matka nezamordovala."

Květa: "Do h**zlu, ty k**do, že se o tebe vlastní máma nestarala, neznamená, že se v**ereš na vlastní děcko! Zdechni!"

Klára: "Být moje dcera a byla bys aktuálně u mě, utlokla bych tě a vyhodila tě a už bych tě nikdy nechtěla vidět. Modli se, abych nezjistila, že jsi vzdálená rodina."

Policie nařídila soudní pitvu. Bližší informace zatím neoznámila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.