Tady se konala svatba dcery Romana Prymuly. Exministr prozradil, koho si vzala. Je to architekt

Barokní zámek Savoia Castle
Barokní zámek Savoia Castle
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2021

Bývalému ministrovi zdravotnictví Romanu Prymulovi (57) se rozrostla rodina. Jeho dcera Karolína (31) se provdala a z uznávaného epidemiologa je oficiálně tchán. "V neděli 14. srpna si v Chateau Savoia řekli své ano Karolína Prymulová a Jirka Kostlán," prozradil bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula pro ŽivotvČesku.cz.

"V kruhu rodiny a nejbližších přátel jsme oslavili vstup snoubenců do manželského života. Pro mne to byl velmi příjemný až dojemný okamžik a velmi jsem si ho užil," popsal velký den své milované dcery pro ŽivotvČesku.cz epidemiolog Roman Prymula s tím, že šlo pro něj jako pro otce o nezapomenutelný moment.

Manžel dcery epidemiologa Jiří Kostlán je vystudovaný architekt a také je uveden na webových stránkách ODS jako člen oblastního sdružení Hradec Králové. S Karolínou Prymulovou se zasnoubil v červenci loňského roku.

Už na podzim loňského roku začala některá média šířit, že dcera Romana Prymuly se provdala. Informace ale tou dobou nebyla pravdivá. "Je to absolutní nesmysl. Lidé by neměli věřit dezinformacím," vyvrátil tehdejší zprávy pro ŽivotvČesku.cz bývalý ministr zdravotnictví s tím, že na vdavky si musí jeho dcera ještě rok počkat.

Epidemiolog a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula (57) má za sebou jeden z největších dnů, jaké mohou každého otce potkat. K oltáři dovedl půvabnou dceru Karolínu (31). Ta podle některých spekulací měla mít svatbu již před rokem. To se ale nepotvrdilo. "Měl jsem nyní krátkou dovolenou. Tedy dovolenou... Vdával jsem dceru," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Roman Prymula.

Na vytouženou svatbu nyní konečně došlo a jednatřicetiletá Karolína se stala vdanou paní. Informaci potvrdil v neděli sám pyšný otec a nyní už i oficiální tchán. "Měl jsem nyní krátkou dovolenou. Tedy dovolenou… Vdával jsem dceru," sdělil Roman Prymula pro ŽivotvČesku.cz.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.