Tajemství proměny svalnatého Miro Šmajdy. Řeknu vám, jak jsem to dokázal, odhalil zpěvák

Miro prošel neuvěřitelnou proměnou.
Miro prošel neuvěřitelnou proměnou.
Foto: Archiv Miroslava Šmajdy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Miro Šmajda byl v roce 2009 hvězdou slavné pěvecké show. Zpěvák se probojoval až do finále, ale nezvítězil. Šmajda ale zůstal miláčkem publika, které si ho zapamatovalo díky jeho blonďaté hřívě. Od doby, kdy opustil soutěž, se neuvěřitelné proměnil. Shodil »máničku« a začal cvičit. Dnes na něm svaly jen hrají. "Posledních pět let hodně cvičím a nejím úplně všechno," prozradil pro ŽivotvČesku.cz talentovaný Miro.

Miroslav Šmajda je původem ze slovenských Košic. V roce 2006 založil svou kapelu, se kterou zkoušel prorazit v soutěži Košický zlatý poklad. Jeho pěvecká kariéra se ale změnila až o tři roky později, když v roce 2009 se přihlásil do nejznámější pěvecké show v Česku i Slovensku.

"On to málokdo ví, ale já jsem cvičil už před vstupem do soutěže, ale pak jsem si dal na pár let pauzu. Naplno jsem se ke cvičení vrátil až okolo roku 2015. Není to o tom, že chodím jen do posilovny, ale střídám cvičení. Někdy si dám do těla s vlastní váhou venku, jindy dělám kardio cvičení, ale sportuji prakticky každý týden," vysvětlil sympatický Miro pro ŽivotvČesku.cz co stojí za jeho neuvěřitelnou proměnou.

Sám ale poznamenal, že jeho postava snů není jen o cvičení. "Přes 13 let života vynechávám ze stravy mléko, mouku, maso a další věci a můj jídelníček je jen o zdravém jídle, na což jsem si zvykl a neumím si to jinak představit, protože mně osobně to vyhovuje," dodal zpěvák, který se stal velmi úspěšným.

Největší změnou od dob pěvecké soutěže ale prošla jeho celková vizáž, což můžete posoudit v galerii ze snímků, které Miro redakci ŽivotvČesku.cz poskytl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.