Takhle dnes vypadá hvězda seriálu Dempsey a Makepeaceová. Herečka Glynis Barberová zanedlouho oslaví 67. narozeniny, šmrnc ale rozhodně neztratila

Glynis Barberová
Glynis Barberová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2022

Mnozí mají v živé paměti legendární seriál z 90. let s názvem Dempsey a Makepeaceová, který natočila v letech 1984 až 1986 televize LWT na popud diváků pod dojmem úspěchu seriálu Profesionálové. Hlavní postavy, které ztvárnila herecká dvojice Glynis Barberová (66) a Michael Brandon (77), si český divák přímo zamiloval, a to i přesto, že bylo natočeno jen 31 dílů. Poslední snímky herečky z letošního června ukazují, že známá seržantka ze své vitality prakticky moc neztratila. Ohledně svého života po boku hereckého kolegy a zároveň manžela, s nímž letos slaví 33 let od svatby, promluvila pro britský deník Daily Mail.

Když se seriál Dempsey a Makepeaceová objevil na českých televizních obrazovkách, přilákal miliony diváků. Přestože v zemi původu se nedočkal tak velkého zájmu, aby bylo natočeno více než 31 epizod, čeští diváci se na dobrodružství poručíka newyorské policie a britské seržantky dívali s nadšením.

Poslední snímek herečky pochází z června z British Soap Awards 2022, což je každoroční předávání cen ve Spojeném království, které oceňuje nejlepší momenty v britských telenovelách. V rudých šatech Glynis Barberová přímo zářila a nelze pochybovat, že se její manžel Michael Brandon musel dmout pýchou ohledně krásy své osudové ženy.

"S Michaelem jsme vždy měli trochu konfliktní vztah, vášnivý a nestálý. Člověk by řekl, že po všech těch letech se to změní. Musím uznat, že jsme asi oba vyzráli, ale přesto jsme pořád nestálí. Možná právě to je naše tajemství ke spokojenému manželství, protože může být všelijaké, ale nikdy a za žádných okolností není nudné," prozradila před časem pro britský deník Daily Mail Glynis Barberová, která v říjnu oslaví své 67. narozeniny.

Mezi Glynis Barberovou a Michaelem Brandonem během natáčení seriálu přeskočila jiskra, která u obou vedla k opuštění tehdy dosavadních partnerů. Chybu herci rozhodně neudělali, šli za svým srdcem a stále žijí ve spokojeném manželství od roku 1989, společně vychovali syna Alexandra, který se jim narodil v roce 1992.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.