Takhle dnes vypadá Martina Balogová, zhubla 7 kilogramů, svou postavu ukázala na akci, kterou moderoval Jan Čenský. Zpěvačka prozradila, kolik aktuálně váží

Martina Balogová
Martina Balogová
Foto: Se svolením Martiny Balogové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2022

Martina Balogová (43) o sobě dává po delší době hudebně vědět. A nejen to. Pochlubila se i tím, že zhubla. "Mám dole sedm kilogramů," uvedla na dotaz pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která potěšila svým hudebním vystoupením publikum soutěže krásy jubilejního 20. ročníku Česko-slovenské Miss Roma 2022. Večerem provázel moderátor Jan Čenský (61), který zpěvačce pochválil postavu.

Finalistka SuperStar z roku 2004 Martina Balogová není v poslední době na hudební scéně výrazná, jako tomu bylo dříve. Přesto však zpěv na hřebík nikdy nepověsila, protože jej vyučuje. Plavovlasá zpěvačka momentálně byla hostem na společenské akci, kde se o korunku romské královny krásy ucházelo celkem 12 dívek.

"Akci jsem si užila. Moc mě potěšilo, že mi Jan Čenský pochválil postavu, protože jsem sedm kilogramů zhubla. To znamená, že to je vidět. Mám z toho radost," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která prozradila, kolik aktuálně váží.

"V současnosti mám 66 kilogramů," uvedla finalistka historicky první pěvecké show SuperStar, která na sebe před lety upozornila velmi výrazným hlasem, a kdyby se pro to rozhodla, mohla nejspíš udělat velkou hudební kariéru.

Místo toho si však Martina Balogová zvolila mateřství a svému tehdejšímu partnerovi porodila syna Josefa (15). Poté nějaký čas zkoušela štěstí v zahraničí a po návratu nakonec zakotvila jako učitelka na Mezinárodní konzervatoři v Praze, kde působí dodnes. V mezičase stále zpívá - především na soukromých akcích.

V letní sezoně má Martina Balogová poměrně dost práce, především pak nasmlouvané koncerty. S partnerem Františkem, se kterým jsou spolu již pátým rokem, se loni na podzim se zasnoubili.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.