Takhle dnes vypadá Miro Šmajda. Zavítal do klubu, kde se v létě nakazilo několik desítek lidí

Zpěvák Miro Šmajda
Zpěvák Miro Šmajda
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2020

Mnozí mají v paměti večírek v pražském klubu, po němž se nakazilo několik desítek lidí koronavirem. Tak právě tam se aktuálně natáčel nový film režisérky Michaely Semely. A mezi herci se objevil i zpěvák Miro Šmajda (32), kterého lidé znají z nejznámější pěvecké show.

Na natáčení filmu o domácím násilí Když prší slzy do pražského baru Techtle Mechtle dorazila řada známých tváří. V klubu, který je momentálně uzavřený, se filmaři usídlili na jeden večer, a to kvůli scéně narozeninové oslavy. Ovšem tentokrát si každý důkladně hlídal svou skleničku.

Kromě hereček krásných žen jako Andrea Kalousová (24), Karolína Krézlová (33), Denisa Pfauserová (31), Kateřina Pechová (33) a Aneta Kernová (24) a Hana Drozdová (23) se na natáčení objevili i pánové. Mezi nimi i zpěvák Miro Šmajda, který prozradil, že v posledních letech ho nejvíce naplňuje jeho práce, ale i cvičení.

"On to málokdo ví, ale já jsem cvičil už před vstupem do soutěže, ale pak jsem si dal na pár let pauzu. Naplno jsem se ke cvičení vrátil až okolo roku 2015. Není to o tom, že chodím jen do posilovny, ale střídám cvičení. Někdy si dám do těla s vlastní váhou venku, jindy dělám kardio cvičení, ale sportuji prakticky každý týden," upřesnil sympatický Miro pro ŽivotvČesku.cz, kterého si lidé zapamatovali zejména kvůli jeho ikonickým vlasům, které před lety ostříhal nakrátko.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.