Takhle stárne Ally McBealová. Calista Flockhartová vypadá i v 57 letech skvěle, o 22 let starší manžel Harrison Ford jí dodává energii

Calista Flockhartová
Calista Flockhartová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2022

Herečka Calista Flockhartová (57), která je nejlépe známá jako Ally McBealová ze stejnojmenného seriálu z právnického prostředí, jako by snad nestárla. Na posledních fotografiích byla zachycena v teplácích a nenalíčená, přesto však vypadá dobře. Vliv na to může mít i spokojené manželství s o 22 let starším hercem. O svých citech k němu promluvila pro magazín Hello.

Seriál Ally McBealová byl v letech 1997 až 2002 velmi úspěšný a české publikum si ho oblíbilo natolik, že na tuzemských televizních obrazovkách byl několikrát reprízován. Ústřední roli ztvárnila herečka Calista Flockhartová, která tou dobou v lásce tápala stejně, jako tomu bylo u její postavy. S koncem seriálu ale našla i štěstí v lásce.

Během dob největší slávy Calisty Flockhartové byla silně diskutovaným tématem její postava. Sama později přiznala, že se potýkala s anorexií. Té se nakonec dokázala statečně postavit a porazit ji. Nyní si postavu udržuje zdravým způsobem. To samé platí pro jejího manžela, kterým je Harrison Ford. Ten je i v 80 letech ve skvělé kondici.

Calista Flockhartová a Harrison Ford se seznámili už v 90. letech, se sňatkem ale počkali až na rok 2010. Jejich věkový rozdíl 22 let pro ně nebyl problém tehdy a není ani teď. Jak dokazují nejnovější snímky, herečka vypadá skvěle. Její manžel dokázal, že je též v kondici, když natočil další díl Indiana Jonese.

"Ani mi nepřipadá, že je starší než já. Vlastně na to občas i zapomínám. Náš vztah to vůbec neovlivňuje. Naopak mám ráda, jak například vypadá po ránu. Není klasický krasavec, rozespalý vypadá spíš jako roztomilý mladík," řekla Calista Flockhartová v rozhovoru pro magazín Hello.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.