Takhle vypadá bratr Sylvestera Stalloneho. Mladší Frank, který je zpěvák a herec, prozradil, kvůli čemu se často hádají

Sylvester Stallone s bratrem Frankem
Sylvester Stallone s bratrem Frankem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2022

Legendární herec Sylvester Stallone (76) není jediným nositelem tohoto příjmení v showbyznysu. Hercem a zpěvákem je i jeho mladší bratr Frank (72), se kterým se ovšem kvůli nabitému programu vídá málokdy. Nyní spolu byli výjimečně spatřeni po návštěvě posilovny a byli v dobré náladě. Mladší z bratrů však pro deník Daily Mail přiznal, že za normálních okolností se často hádají.

Herců je nepřeberné množství, ale skutečných filmových legend je jen málo. Mezi ně se řadí Sylvester Stallone, jehož jméno je velmi známé. Jeho mladší bratr Frank nosí stejné příjmení, ale ke slávě se po vzoru staršího sourozence katapultovat nedokázal. Podoba mezi nimi není ani tak zásadní, aby si ho se Sylvesterem kdokoliv pletl.

Přestože nyní jsou oba bratři již sedmdesátníci a vztahy mezi nimi jsou klidnější než dříve, hádky jsou u nich stále běžnou záležitostí. Nejhorší období ovšem prožívali v momentě, kdy se Sylvester Stallone po premiéře filmu Rocky stal téměř přes noc hvězdou, zatímco jeho bratr, herec a také muzikant, byl stále lidem neznámý.

"Jsem hrdý na to, co můj bratr dokázal, ale podepsalo se to na mé kariéře. Když ho nemohli dostat do talkshow, pozvali mě pod záminkou, že chtějí mluvit o kapele. Místo toho se mě ale ptali, jaké je být bratrem Rockyho. Nechtěl jsem o tom mluvit, ale lidé to chápali tak, že žárlím. Tak to nebylo, hádáme se z jiných důvodů. Jsme oba v showbyznysu, s tím souvisí i ego," prozradil Frank Stallone, jak ho cituje deník Daily Mail.

Herectví není jedinou společnou vášní Sylvestera a Franka Stalloneových. Oba jsou také milovníci posilování a cvičení. Společný čas proto rádi tráví v posilovně. Před jednou z nich nyní byli oba zachyceni a evidentně byli v dobré náladě. Zdá se tak, že toho dne se jim hádka vyhnula.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.