Takhle vypadá životní štěstí znalce ženských klínů Felixe Slováčka. Promluvil o principu krásy

Felix Slováček
Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2022

Hudebník Felix Slováček (79) je známý tím, že má cit pro estetiku všeho druhu. Nejenže je obdivovatelem umění, ale také se nikdy netajil svou zálibou v ženské kráse, kterou dovede náležitě ocenit. Nyní si mohl užít příležitost, při které pohlednými dívkami a ženami mohl být obklopen doslova ze všech stran. Navštívil totiž tiskovou konferenci modelingové soutěže, která se uskuteční letos na podzim. Krásných děvčat kolem něj tak bylo opravdu požehnaně. "Užil jsem si to, jako si užívám všechno, co dělám," uvedl saxofonista pro ŽivotvČesku.cz.

Modelingová soutěž Miss & Mr. Look Bella 2022, která se uskuteční letos na podzim, má ve své porotě skutečného znalce krásy. Felix Slováček se tak objevil na zahajovací konferenci spolu s dalšími členy poroty, kterými je zpěvačka a herečka Kateřina Brožová (54), zpěvák Marian Vojtko (49) a herečka Aneta Kernová (26).

Známý saxofonista si tak užil pěkný den ve společnosti kolegů a především pohledných finalistek, ze kterých krása doslova sršela. "Užil jsem si to, jako si užívám všechno, co dělám. Radost mi dělají všechny mé projekty. Teď jsem si moc užil také pěkný koncert k výročí 700 let města Zlína. Někdy mě mrzí, že se nepíše také o takových věcech," posteskl si pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček.

Hned poté se ale přece jen rozpovídal na téma ženské krásy. "Řekl bych, že ženská krása se v průběhu let nemění, vnímám ji stále stejně. Pohledná žena zůstane pohlednou, chytrá chytrou a tak dále. Princip je stále platný bez ohledu na čas," uvedl pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný Felix Slováček, který je již 39 let, a to i přes řadu karambolů a krizí, ženatý s jedinou ženou - Dádou Patrasovou (66).

Po bouřlivém květnu, kdy jeho žena měla autonehodu pouhých pár set metrů od domu, kvůli které měli oba dva z ostudy kabát, tak známý hudebník zažívá konečně klidné období. Společná dovolená v Tunisu, ze které se pár nedávno vrátil, jim oběma viditelně prospěla.

Talentovaná výtvarnice Lucie Gelemová (39), která dlouhých sedm let patřila mezi nejbližší...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.