Reklama:

Taková je realita. Monika Binias se ukázala nenalíčená. Promluvila o tom, jak se dá stárnout s noblesou

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2021

Monika Binias (49) mnohé překvapila, když na sociální sítě umístila fotografii, na které je zcela nenalíčená. Přestože se v nadcházejících měsících stane padesátnicí, i bez make-upu vypadá mnohem mladší. "Já si opravdu myslím, že je to hodně dané genetikou. Je to i životním stylem," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias a popsala, jakých zásad se drží.

Reklama:

Pro Moniku Binias je věk opravdu jen číslo, což dokazuje skvělou postavou a tváří, na které by jeden vrásky jen obtížně hledal. Nyní se ukázala zcela bez líčení a šokovala tím, o kolik mladší vypadá. "Já si opravdu myslím, že je to hodně dané genetikou. Mojí mamince je 72 a řekla bych, že vypadá tak na 50, moje babička měla to samé. U nás se po čtyřicítce trochu zastaví čas," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Pravdou je, že babička Ornelly Koktové a Charlotte Štikové vypadá ve svém věku opravdu skvěle. Mladistvou tvář zdědila i Monika Binias, genetika ale není to jediné, co hraje v její prospěch. Drží se zásad, které se v její rodině předávají už z generace na generaci.

Životní styl má na krásu velký vliv. "Babiččina maminka zemřela mladá při porodu, když babičce byly tři roky. Ona pak za první republiky šla do Prahy jako chůva k nějakému panu továrníkovi a jeho manželka byla velice pokroková. Babičku si vzala pod křídla a učila ji věci, které ji měla učit maminka. Že flámování není dobré, že je potřeba se každý den odlíčit a používat kosmetiku. Tyto informace předala babička mojí mámě a maminka je předala mně," prozradila Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

"Dobrou kosmetiku používat až od šedesáti let je holý nesmysl, do lázní jezdit až v osmdesáti je taky na prd. Prevence je velmi důležitá. Už od dvaceti používám dobrou kosmetiku, flámování nikdy nebylo mým krédem. Největším nepřítelem si myslím, že jsou cigarety. Když opomeneme zdravotní potíže, tak pleť strašně trpí, takže jsme všichni nekuřáci. Žijeme zdravě, chodíme do přírody a necháváme pleť odpočívat, to všechno je důležitý koktejl a podle mě je to recept proti stárnutí," dodala Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz, čemu vděčí za svůj vzhled.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: