Takový snímek je už nečekaná minulost. Herec Tom Cruise je znovu nezadaný. Po roce vztahu se rozešel s krásnou Hayley

Herec Tom Cruise a expartnerka Hayley
Herec Tom Cruise a expartnerka Hayley
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2021

Herec Tom Cruise (59) dodnes patří mezi idoly žen, něžné pohlaví mu zkrátka jen tak nedokáže odolat. Za svůj život měl několik partnerek, ovšem žádný vztah neměl šťastný konec. Výjimkou není ani ten s herečkou Hayley Atwellovou (39), se kterou randil v uplynulém roce a která byla jeho první vážnou známostí od rozchodu s Katie Holmesovou (42) v roce 2012. Podle informací deníku The Sun se partneři rozešli a rozhodli se zůstat přáteli.

Hollywoodský fešák Tom Cruise byl třikrát ženatý a prošel si několika vztahy. Od rozchodu s Katie Holmesovou v roce 2012 si dlouho nemohl najít vážnou známost, při natáčení sedmého dílu Mission: Impossible ale poznal Hayley Atwellovou, s níž se vrátil do světa lásky a romantiky. S pohlednou herečkou na natáčení v posledních měsících tráví téměř každý den.

Tom a Hayley svůj vztah oficiálně neoznámili prostřednictvím prohlášení, začali se ale bok po boku objevovat na prominentních společenských akcích. S blížícím se koncem natáčení společného snímku se ovšem partneři rozešli ve stejné tichosti, v jaké se před rokem dali dohromady.

"Prošli si společně velmi intenzivním natáčecím obdobím. Skvěle si padli do noty a navíc jsou oba atraktivními hvězdami, pochopitelně se rozhodli to spolu zkusit. Natáčení se ale blíží ke konci, oba se brzy vrátí do jiné reality a proto se dohodli, že budou raději znovu přáteli," řekl o vztahu Cruise a Atwellové zdroj z filmového štábu, jak cituje britský deník The Sun.

Herci si údajně uvědomili, že by na rozvíjení vztahu neměli čas. "Oba mají velmi nabité pracovní programy a na Toma už čeká plnění mnoha dalších pracovních závazků. Stále jsou nadšení z toho, že spolu mohou pracovat. Je škoda, že se rozešli, ale to se prostě stává. I nadále si velmi dobře rozumějí," dodal zdroj z natáčení.

Tom Cruise a Hayley Atwellová se nejvíce sblížili poté, co natáčení společného filmu výrazně omezila pandemie koronaviru. Začali se vídat i mimo pracovní dobu a vzájemně se navštěvovali ve svých domovech. Co zpočátku vypadalo jako velká jiskra lásky ale nyní vyhaslo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.