Tato vlasová vizáž je minulostí. Dáda Patrasová se pochlubila luxusním účesem. Promluvila o své nové kráse

Nextfoto
Herečka Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 1. 2022

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová (65) se na svém Instagramu pochlubila fotografií nového účesu a pohledného kadeřníka, který za její novou vlasovou vizáží stojí. Pro ŽivotvČesku.cz známá herečka pak prozradila, co dělá pro svůj vzhled a jaké je tajemství její krásy. "Myslím, že je za tím hodně genetika," uvedla.

Herečka Dáda Patrasová zdaleka není jen kamarádkou plyšové žížaly Julie. V 80. letech platila v Československu za sexsymbol a patřila mezi nejkrásnější celebrity. Její fanoušci si jistě vzpomenou například na její roli v seriálu Návštěvníci, případně její ztvárnění zlé princezny Xenie v pohádkovém seriálu Arabela. Dnes je jí sice o několik desítek let více, mezi krásné ženy však patří pořád a stále vypadá skvěle. Redakce ŽivotvČesku.cz ji proto vyzpovídala, co pro svou krásu dělá.

"Já se teď úplně stydím, protože bych asi měla odpovědět, jak strašně cvičím nebo něco takového, ale skutečnost je taková, že pro svou krásu kromě návštěv kadeřníka nedělám opravdu vůbec nic," prozradila s úsměvem Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz a pokračovala o tom, že za jejím vzhledem stojí zejména dobré geny.

"Moji rodiče až do vysokého věku vypadali mnohem mladší, než byli. A postavu jsem podědila po babičce z tatínkovy strany, která neměla v podstatě skoro žádné tuky. A tak si myslím, že je to prostě štěstí," zamyslela se herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Dara Rolins (49) prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života a je velmi ráda, že její dcera Laura (13) si skvěle rozumí s jejím partnerem Pavlem Nedvědem (49). Dcera viceprezidenta Juventusu Turín Ivanka Nedvědová (24) pro ŽivotvČesku.cz sice tvrdila, že za Darou se do Česka stěhovat nikdo nebude, ale to už ani není na pořadu dne. Slovenská zpěvačka totiž tráví obrovské množství času v Itálii, kde Nedvěd našel domov. A všichni jsou spokojení.

Herečka si plně uvědomuje v souvislosti se svou postavou, že jde o dar a rozhodně by o něj měla pečovat. Její životospráva totiž podle jejích slov není ideální a měla by se polepšit. Stejně tak by se měla věnovat více sportu či denně se více hýbat.

"Vím, že bych měla cvičit, už kvůli zádům, protože mě trápí bederní páteř, a tak každý den doufám, že se k tomu přinutím," dodala pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová s tím, že představa běhání v zimě ji ale děsí, a tak zatím zůstává jen u zbožného přání.

Herečka Dáda Patrasová (66) si sotva oddechla po dlouhé manželské krizi, kdy její muž Feli...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu