Techniky svádění, kterým žádný muž neodolá. Bývalá ruská špionka se podělila o své valentýnské triky

Aliia Roza
Aliia Roza
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 2. 2023

Bývalá ruská vojenská špionka Aliia Rozaová (37) se v současnosti živí jako modelka a influencerka, která na sociální síti ženám radí, jak získat srdce jakéhokoli muže, na kterého jen ukážou. Jako dárek ke dni sv. Valentýna si pro své fanynky připravila seznam tipů, pomocí kterých dokáží zažehnout plamen vášně v srdci vysněného partnera. Její tajemství představil server Coventry Live.

Někdejší špionka Aliia Roza je expertkou na okouzlování opačného pohlaví, protože strávila roky v armádě, aby se stala mistryní manipulace. Narodila se v Rusku do rodiny několika vysoce postavených generálů a očekávalo se, že půjde v jejich šlépějích. Absolvovala proto výcvik ve speciálním programu pro budoucí špiony.

Byla trénována v manipulaci, svádění, přesvědčování a neurolingvistickém programování, přičemž její úkoly zahrnovaly i »líčení pastí« na osoby v utajení. V rámci jedné ze svých misí se však zamilovala do svého cíle, drogového barona Vladimira. Poté, co byla odhalena, pomohl jí sice uprchnout, ale sám při tom byl zastřelen svými tehdejšími kumpány. To znamenalo konec Aliiny kariéry jako »rudé volavky«.

Své schopnosti se rozhodla využít jako influencerka. Na svých sociálních sítích učí ženy, jak snadno a rychle svést jakéhokoli muže. Jak sama říká, některé metody, které se naučila, jsou poměrně kontroverzní, ale upravila je pro použití v běžném životě tak, že je může použít každá žena a přimět muže, aby se do ní zamiloval.

"Chcete-li svést běžného muže, začněte vyvoláním jeho zájmu. Muži jsou lovci, pokud je žena příliš snadno dostupná, nebude pro něj tak zajímavá. Buďte jeho múzou, přidejte trochu tajemna," radí Aliia svým fanynkám prostřednictvím webu Coventry Live, jak o seznamování jako takovém uvažovat.

Aliia se také domnívá, že v posledních letech jsou muži méně sebevědomí v oslovování žen ze strachu, jak budou vnímáni. Navázání vztahu proto podle ní může pomoci, když objektu svého zájmu žena dá důvod, aby ji mohl oslovit. Toho se dá docílit pomocí techniky, kterou expertka na seznamování nazývá »metoda zvonu na odpad«.

"Požádala jsem jednu ze svých studentek svádění, aby si vzala s sebou do klubu zvon na odpad a položila ho vedle sebe na barový pult. Přišlo k ní nespočet mužů a ptali se, proč si ho do baru vzala. Většina mužů potřebuje něco, čím by si mohli otevřít rozhovor, a tohle jim dává důvod," vysvětlila, v čem spočívá kouzlo jejího triku.

"Pokud chcete někoho svést, měly byste především začít u sebe. Mějte se rády a pracujte na budování své sebelásky a sebeúcty. Muži se k vám budou chovat tak, jak se budete chovat vy sama," vysvětlila Aliia s tím, že se jedná o nejzásadnější radu vůbec. Mužům podle ní nezáleží ani tak na vzhledu, ale spíše na osobnosti, charismatu a sex-appealu ženy. Není třeba si dělat plastické operace ani držet diety, aby žena zhubla kvůli někomu jinému.

Důležité je neztrácet čas s muži, kteří se nikdy nezmění. Místo toho by si žena měla nastudovat svůj objekt zájmu a trochu si jej »proklepnout«. Pokud selže, nelze čekat, že se do roka změní, a tak je lepší zhodnotit svůj čas a energii a jít dál než čekat na špatný cíl. Pokud například nenabídne svou pomoc a podporu, když žena prochází těžkým obdobím, asi to neudělá ani v budoucnu.

"Svádějte také jeho nejbližší okolí. Pokud vás jeho rodina, přátelé a kolegové nemají rádi, s největší pravděpodobností s vámi nebude pokračovat ve vztahu," uvedla expertka na flirt a dodala, že je nutné vybírat si muže stejně jako zájmy a koníčky. Pokud se ženě líbí milovníci sportu, měla by zajít na sportovní utkání, pokud obchodně zaměření muži, ať zajde na konferenci. Společné zájmy lidi spojují a mohou si na jejich základě vybudovat pevný vztah.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.