Teď už není pochyb, komu patří postava s ladnými křivkami. Charlotte Štiková ukázala, jak zhubla. Je skutečně k nepoznání, rozdíl je obrovský

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2022

Influencerka Charlotte Štiková (25), která v poslední době shodila přes 40 kilogramů, se na sociálních sítích často setkávala s negativními komentáři, ve kterých jí lidé vyčítali, že na fotografiích, které zveřejňuje, není ona. Důvodem bylo to, že často fotografovala jen detaily své postavy. Nyní ale udělala všem spekulacím přítrž. Na posledním snímku se totiž ukázala v celé kráse a je vidět, že na sobě skutečně zapracovala. "Teď už nikdo nemůže nic namítat, ani moje máma," sdělila pyšně pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýnka.

Charlotte Štiková, která se původně proslavila jako mladší sestra influencerky a podnikatelky Ornelly Koktové (29) v bizarní reality show Štiky, na sebe dokázala upoutat pozornost díky tomu, jak moc zvládla zapracovat na své postavě. Plavovlasá dívka »krev a mléko« se totiž v minulosti potýkala s kily navíc, které jí rozhodně netěšily. Proto se rozhodla s nimi zatočit a vzala to skutečně z gruntu. Ručička na váze jí nyní ukazuje o více než 40 kilogramů méně.

Protože se při fotografování na sociální sítě často zaměřila pouze na určité detaily své postavy, setkávala se v poslední době s nařčeními, že si svou proměnu jen vymýšlí a obrázky jsou pouze stažené z internetu. Tomu je však nyní konec, protože se Charlotte pochlubila snímkem celé postavy.

"Teď už konečně nemůže nic namítat ani moje máma. Lidé mi naopak nyní posílají spíše pochvaly a chtějí rady, jak to mají udělat, aby také takhle zhubli," řekla pro ŽivotvČesku.cz šťastná Charlotte Štiková, která se v minulosti nevyhnula ani kritice vlastní matky Moniky Binias (49), která ji veřejně nařkla z toho, že za jejím hubnutím nestojí zdravý životní styl, ale podvázání žaludku.

Pokud dojde na zmíněné rady, je odpověď mladé influencerky také poměrně jednoduchá. "Hodně mi pomohla změna stravy, v mém případě hlavně vyřazení sladkého pití, potom také fitko. Poslední dobou mě ale kardio cvičení tolik nebaví, a tak spíš vyrážím třeba na kolo. Když už posilovna, tak zajdu spíš na stroje," popsala pro ŽivotvČesku.cz hrdá majitelka ladných křivek, jaké je tajemství jejího úspěchu.

Čerstvě nezadaná Charlotte, která se po delší známosti rozešla s přítelem Ifkem, tak nyní má nabídek k seznámení tolik, že ani nestíhá odepisovat. Její matka má však i na toto svůj vlastní názor.

"Osobně jsem přesvědčena, že Charlotta hubne díky podvázání žaludku, což může být příčina konce vztahu. Jak totiž hubne, tak se vrací do formy a někdy se stává, že dojde k efektu jako u missek. Člověku se zvýší sebevědomí a začne hledat něco lepšího. To se podle mě mohlo stát a odkopla ho. Ale je to jen moje úvaha. Co se stalo přesně, nevím. Je to jen první myšlenka, která mě napadla, když jsem se to dozvěděla. Nechci se do toho plést. Je to tedy jen můj odhad a není to moje věc," uvedla pro ŽivotvČesku.cz před časem žena, která se nyní věnuje vztahovému poradenství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.