Těhotenství Pavlíny by ukončilo mojí kariéru. Měl jsem dělat v reklamní agentuře, říká Sámer Issa

Sámer Issa s bývalou partnerkou
Sámer Issa s bývalou partnerkou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2020

Sámer Issa (35) už netvoří několik týdnů pár se snoubenkou Pavlou (43), se kterou plánoval velkou budoucnost. Před časem se dokonce snažili o miminko. Zpěvák prozradil pravý důvod, proč ukončil vztah se starší partnerkou a také to, že kdyby Pavla otěhotněla, sekne s pěveckou kariérou. "Byl v tom jiný muž," přiznal pro ŽivotvČesku.cz důvod rozchodu zpěvák.

Téměř dva roky tvořil Sámer pár s o devět let starší Pavlou Kohoutovou, kterou ještě nedávno vynášel do nebes. S Pavlou se dokonce pokoušeli o miminko. Ale pak přišla první krize. Tu ještě pár ustál. Stalo se ale něco, přes co u temperamentního Sámera lidově řečeno nejede vlak.

"Pravda je ale taková, že v době, kdy jsme se snažili o miminko, jsem byl rozhodnutý v případě těhotenství Pavly skončit s kariérou zpěváka. Dokonce jsem si sehnal práci u kamaráda v reklamní agentuře, abych se mohl časově věnovat rodině," prozradil Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz.

Jenže k tomu nedošlo. Naopak přišel rozchod, a to zejména kvůli tomu, že partnerka zpěváka se začala scházet s jiným mužem.

"Poté, co jsem začal hodně času trávit ve studiu na chystaném duetu s Luckou Vondráčkovou, začala Pavla trávit více času s jinými lidmi. A také s jiným mužem. Takže jsem se rozhodl jí v její cestě podpořit a vztah jsem ukončil, taková je realita," dodal Sámer Issa, kterého rozchod mrzí, ale z jeho slov vyplynulo, že tím život nekončí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.