Těhotná Lady Dee prozradila pohlaví miminka. Nejkrásnější je, když kope, přiznala z karantény

Modelka Lady Dee
Modelka Lady Dee
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 2. 2021

Česká modelka a dívka, která zahájila kariéru ve filmech pro dospělé, čeká prvního potomka. Miminko se narodí na jaře a Lady Dee (24) se už nemůže dočkat, až z ní bude máma. "Nejkrásnější je, když kope a dává najevo, že je tu s námi," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní prožívá nejkrásnější týdny svého života.

Dlouho vyprávěla o tom, že se velmi těší na roli matky. A pár týdnů se jí velký sen vyplní. Před porodem jí její mexický přítel Omar vzal do Mexika a Lady Dee (vlastním jménem Drahomíra Jůzová) nyní tráví čas v karanténě.

"V Mexiku jsem byla měsíc a půl a jsem moc ráda, že jsem zpět v Praze. Jsem nyní v karanténě a musím pak ještě na testy. Ale jsem ráda, že jsem doma, mám ráda ten zimní vzduch," uvedla Lady Dee pro ŽivotvČesku.cz a prozradila pohlaví miminka.

"Čekám dceru. Jméno ale nepovím. To nemusí každý vědět. Nejkrásnější je, když kope. To cítím, že je tu prostě už s námi. Když si položím ruku na břicho, tak dá malý kopaneček. Ale když ruku položí na břicho můj přítel, tak dá pořádný kopanec," dodala Lady Dee pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na narození dcery se velmi těší a věří, že vše proběhne v pořádku bez komplikací.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.