Televizní nevěsta má nohy samý nápis a obrázek. Mám 33 tetování za statisíce, říká Štěpánka Hadenová

Štěpánka Hadenová a její tetování
Štěpánka Hadenová a její tetování
Foto: Se svolením Štěpánky Hadenové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2021

Patřila mezi nejsympatičtější televizní nevěsty a určitě měla z celé svatební reality show nejvíce tetování. Štěpánka Hadenová (32) přiznala, že plánovala dokonce »kérku«, které jí měla připomínat společný čas s televizním ženichem Pavlem Dleskem (38). "Tehdy jsme byli na svatební cestě v Řecku. Jenže studio mělo kvůli covidu zavřeno," sdělila Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz a prozradila další podrobnosti o motivech, které hrdě nosí na své kůži.

Štěpánko, nohy máte jako knížku plnou obrázků, a to nevidíme určitě všechno, že? Kolik tetování dnes zdobí vaše tělo?

Mám nyní na těle 33 kousků a chystám se na další. Nechám si nyní vytetovat jméno svého pejska. To 34. tetování půjde na nohu, protože tam si dávám tetování, která se týkají rodiny. Když nyní byla kvůli vládním opatřením zavřená studia, tak jsem měla už trochu »absťáček« a už jsem vymýšlela, co si nechám zase vytetovat, až se studia otevřou.

Neuražte se, ale vypadáte jako svéhlavá žena, která určitě s prvním tetováním nečekala do osmnácti...

To tedy nečekala. První kérku jsme si nechala udělat v 16 letech. Byl to takový klasický ornament, který se tehdy dával nad zadek, ale už to mám dávno předělané.

Takže trendy záležitost. Tatínek a maminka byli asi nadšení a nachystali vám malou oslavu?

Určitě slavili se mnou (propuká ve výrazný smích). Přišla jsem domů s tetování nad zadkem a tatínek velmi zuřil, takže si pamatuji, že sem tehdy i dostala. Říkal mi, že budu vypadat jako kriminálnice a že poznám, až budu stará (říká s úsměvem).

Teď máte ale pěknou sbírku. Na který z motivů jste nejvíce pyšná?

Všechny »kérky« pro mě mají význam. Spojuji si je s lidmi a věcmi, které mám ráda. Je to vlastně taková kronika mých dnů a zážitků. Mám hodně ráda třeba hada, který se mi točí od stehen nahoru.

Říká se, že na některých partiích to dost bolí...

Na bolest si zvykám, ale musím říct, že když mi tetovali obrázek pistole na zadek, že jsem skučela.

To se dá chápat. Ale když odbočím, tetování není levná záležitost. Máte představu, kolik jste za svou vášeň již utratila?

Nikdy jsem to nepočítala, určitě hodně peněz, určitě je to hodně přes sto tisíc. Když nad tím teď přemýšlím, tak už to možná je i 200 tisíc.

Máte na těle také vzpomínku na svatební reality show, ve které jste zazářila?

Chtěla jsem si udělat tetování v Řecku, když jsme tam s Pavlem byli na svatební cestě, ale nešlo to, tetovací salón měl zavřeno kvůli covidu.

Které místo na vašem těle je tabu a kérka se tam nikdy neobjeví?

Nikdy bych si nenechala tetovat chodidla. Nelíbí se mi to a hlavně to prý moc bolí. Také nemám v plánu dávat si cokoliv na obličej. Ale zase mám tetování mezi prsy, tam mi to nevadí. Mezi ňadry mám Ikarose a pod ňadrem mám nápis »Můj život, můj boj« v angličtině.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.