Televizní nevěsta Natálka Mykytenko pořád cítí bolest. Musím to vydržet dva týdny, přiznala

Natálie Mykytenko
Natálie Mykytenko
Foto: archiv Natálie Mykytenko

Pokud se o někom dá říci, že měl raketový start v kariéře, pak je to televizní nevěsta Natálie Mykytenko (23). Té sice nevyšel vztah s podnikatelem Františkem Gebrem (36), ale dívku, která pochází z Ukrajiny, to rozhodně nepoložilo. Naopak. Z původně chladné a odtažité krásky je hvězda sociálních sítích. Po prodělané plastické operaci se jí hrnou další fanoušci. "Pořád to není ono, pořád to dost bolí," řekla Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz, když popisovala, jak se těší na první modelingové fotky po plastice.

Půvabná, křehká a také chladná a odtažitá. Tak televizní diváci a hlavně divačky vnímali Natálku Mykytenko, když se objevila ve svatební reality show. Zejména ženy jí nemohly odpustit, že Františkovi Gebrovi, kterého jí vybrali psychologové a odborníci na genetiku, nedala vlastně žádnou pořádnou šanci. "Nebylo tam takové to »wau«, taková ta jiskra a chemie. Já mám ráda trochu exotické muže, takové tmavší typy," přiznala okouzlující žena pro ŽivotvČesku.cz, proč její televizní manželství nevydrželo do reálného světa.

Dívka, která se chtěla prosadit v modelingu, byla vždy limitována tělesnými proporcemi. Od puberty snila o tom, že bude fotit reklamní fotky a prezentovat módu, ale kvůli malé výšce, to byl problém. Natálka Mykytenko měří totiž jen 166 cm.

"Já na to období vzpomínám ráda. Tehdy byla jejím idolem modelka Taťána Kuchařová, kterou obdivuje stále. Jako malá chtěla být modelkou nebo letuškou. Bohužel nedovolila jí to její výška," popsala pro ŽivotvČesku.cz Natálčina matka Alena.

Po odvysílání reality show Svatba na první pohled se Natálka Mykytenko znovu vrací ke svému snu. Znovu pózuje fotografům a znovu dostává reklamní zakázky, výrazně vzrostl počet fanoušků na jejím Instagramu. A to mají firmy rády. Natálka Mykytenko si nechala upravit poprsí a věří, že nyní se v českém šoubyznysu prosadí ještě více.

Od operace, kterou vedl respektovaný plastický chirurg Roman Kufa, uplynul více než týden. Hvězda televizní reality show nezastírá, že obrovské vnady jí zvednou sebevědomí. A také se hodně těší, až nový dekolt v plné parádě ukáže fanouškům.

"Fotku ještě žádnou nikam dávat nebudu. Ještě na to není správný čas, ještě musím počkat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nová prsa o velikosti číslo 4 si musí ještě sednout. "Pořád to ještě bolí. Ale čekala jsem to," dodala jemná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že bolest musí vydržet tak dva týdny.

Nové poprsí zatím viděla před zrcadlem a je nadšená. "Musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí," přiznala Natálka Mykytenko s tím, že od puberty má sny, které je třeba plnit. Život je příliš krátký na to, aby člověk nešel za svým štěstím. Po prodělané plastice žádnou další úpravu zevnějšku nechystá, s tělem je nyní už spokojená. Teď se bude soustředit na duši. Chce se věnovat klientům, dávat jim energii, rozvíjet spiritualitu a harmonizovat jejich duševní i tělesné nastavení.

Blondýnka Natálka Mykytenko (23) na sebe výrazně upozornila jako televizní nevěsta. Nyní s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.