Televizní nevěsta promluvila o předstírání a novém muži. Rozhodně se nestydíme, říká Natálka Mykytenko

Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2021

Mnohé televizní divačky jí psaly, že si vybraného ženicha Františka Gebra (36) vůbec nezaslouží. Hvězda svatební reality show Natálie Mykytenko (23) nyní přiznala, že před kamerou mnoho věcí předstírala, aby celá show byla pro diváky zajímavější. Aktuálně má nového partnera, pracuje na vztahu s Markem Hrvolem, který je náměstkem mosteckého primátora. "Za vztah se rozhodně nestydíme," přiznala Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

I když je podnikatel František Gebr sympatickým a sečtělým mužem, Natálka Mykytenko k němu nic necítila. Naopak ji otravovalo, že hodně mluví a dává najevo, co všechno zná a zažil. Televizní divačky pak nevěstě ze svatební show psaly, že neví, co chce a že by si Františka měla vážit. K lásce ale člověka nepřinutí ani odborníci z řad biologů či psychologů, kteří pohledné blondýnce partnera původně vybrali.

Natálka je momentálně opravdu šťastná a nemusí nic předstírat před kamerou. Ve skutečném životě se jejím vyvoleným stal Marek Hrvol, který působí ve funkci náměstka mosteckého primátora. Společnou fotku ale pár ještě neukázal, podle Natálky by to mohlo být unáhlené. "Společná fotka nebude, ještě je na to brzy. Nemáme moc radost z toho, že nás všichni řeší. Je to čerstvé, nechceme to zakřiknout," přiznala Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

Zveřejnil(a) Marek Hrvol dne Sobota 3. října 2020

Už v minulosti 23letá blondýnka pocházející z Ukrajiny přiznala, že seznamování v této době je pro ni složité, protože bary a kluby jsou kvůli vládním opatřením zavřené. Marek Hrvol ji musel oslovit přes instagramový profil.

"Napsal mi sám po zhlédnutí prvního dílu reality show. První rande jsme měli v autě. Nebylo bohužel kam jít v době covidu, tak jsme měli okružní, poznávací jízdu. Pak jsme šli na Vyšehrad," popsala pro ŽivotvČesku.cz nevěsta z populární svatební show to, jak probíhalo první rande.

Pro Natálku je důležité, aby ve vztahu byla jiskra. Aby hned přeskočil erotický náboj. "Musí tam být hned takové to jiskření, kdy to cítíte oba. Mám ráda tmavší jakoby španělské typy," prozradila pro televizi Nova okouzlující dívka.

S Františkem Gebrem, kterého jí vybrali experti, si nesedla hned od začátku. Oba věděli, že bude potřeba předstírat jisté sympatie, aby nebyla nuda.

"S Frantou jsme hned věděli, že mezi námi žádná chemie není, že jsme pouze přátelé. Akorát jsme chtěli diváky nechat v napětí, tak jsme to trošku hráli. Vůbec jsem si na Frantu nemohla zvyknout, připustit si ho k tělu. První dojem nebyl dobrý. Franta nebyl můj typ. Chtěla jsem mu ale dát šanci. Věřila jsem, že se napojíme. Ale bylo to horší a horší," prozradila Natálka v talkshow (Ne)koušu.

Její největší sen není překvapivě spojen s modelingem, ani s žádným dalším televizním výstupem, ale s rodinnými záležitostmi. Natálka by ráda měla děti a žila v harmonii. "Mým největším životním snem je založit si rodinu, být stále zdravá a být v harmonii sama se sebou," dodala Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

Měla přímo raketový start do mediálního světa. Dnes se věnuje hlavně propagaci různých výr...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu