Televizní ženich René stále vnímá zájem o svou osobu. Neustále mi chodí intimní fotky od žen, prozradil

Petra Malíková a René Vrábel
Petra Malíková a René Vrábel
Foto: se souhlasem TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 5. 2021

René Vrábel na sebe výrazně upozornil v televizní reality show, ve které účastníkům měla lásku vybrat věda. Vztah sice nevyšel ani jednomu ze čtyř párů, ale všichni si z pořadu odnesli cennou zkušenost a jistou formu slávy. Ženich René si ji po odvysílání pořadu začal budovat i psaním peprných příspěvků, které mají u jeho fanoušků takový úspěch, že se jich dočkají i v knižní podobě. "Pořád mi chodí intimní fotky od žen a lidi mi píšou, jak se jim líbí mé psaní," uvedl René Vrábel pro ŽivotvČesku.cz.

V televizní show Svatba na první pohled to byl právě ženich René, kdo divačky nejvíce zaujal. Mnohé dokonce hlásily, že pokud mu nevyjde vztah s nevěstou Petrou, rády zaujmou její místo. Přestože se štěstí v lásce dodnes nedočkal, pořad mu přinesl přátelství a také šanci na úspěch s vlastní peprnou knihou.

Ačkoliv s Petrou dnes René není, s ní i dalšími účastníky je v kontaktu. "Nejvíc tedy s Radkem a pak Františkem. Napíšeme si s Pepinkou i ostatními. Moc se o našem zážitku nedá bavit s nikým jiným, kdo nezažil to, co my. Tak i to je jeden z důvodů, proč jsme si natolik blízcí. U zbytku mám radost, že se jim daří," řekl René Vrábel pro ŽivotvČesku.cz.

Lásku už v reality show René hledat nehodlá. "Do podobného projektu bych nešel, už jsem si tohle vyzkoušel a i když mě to bavilo a užíval jsem si to, chtěl bych zkusit něco jiného. Tak třeba se ještě někdy něco najde, kde budu moci bavit diváky," vysvětlil televizní ženich pro ŽivotvČesku.cz své důvody, proč si už partnerku skrz televizi hledat nebude.

Fanoušky si po odvysílání pořadu sympatický mladík získal i tím, že začal na sociální sítě psát peprné příběhy k fotografiím. Ty mají takový úspěch, že brzy vyjdou v knižní podobě. "Pořád mi chodí milé zprávy. Pořád mi chodí nahé fotky a lidi mi píšou, jak se jim líbí mé psaní a jak jsou z toho vzrušení. Bulvár má také pořád zájem. Za chvíli budu vydávat knížku Mokré stránky, tak se mají diváci a čtenáři na co těšit," přiblížil René pro ŽivotvČesku.cz, co chystá v blízké budoucnosti.

René byl jedním z účastníků, kteří se dočkávali převážně kladných ohlasů na svou osobu. "Pozitivních komentářů byla převaha. Těch negativních jsem si nevšímal, patří k tomu. Většinou to vypovídá více o tom, kdo ten komentář píše," uvedl pro ŽivotvČesku.cz televizní ženich, který internetové kritiky vnímá s notnou dávkou nadhledu.

Na internetu je snadno dohledatelné, že René má svou stránku na webu castingové agentury. V televizi proto rozhodně nebyl naposledy. "Do herce mám daleko. Dělám komparz v Anglii, je to tady dobře placené a baví mě to. Můžete mě vidět v seriálu The Third Day, v posledním díle. Nebo v novém filmu Wrath of Man od Guye Ritchieho. Teď pracuji na seriálů o Sex Pistols, ale to je všechno co mužů prozradit," doplnil René Vrábel pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.