Televizní ženich René je stále nezadaný. Skočí do ledové vody a vyleze na Sněžku, popsal ideální partnerku

Televizní manželé Petra Malíková a René Vrábel
Televizní manželé Petra Malíková a René Vrábel
Foto: se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2021

Z experimentální reality show, v níž účastníkům lásku hledala věda, nakonec nevzešel jediný dlouhodobě fungující pár. Až na jednu výjimku dnes všichni, kteří se do pořadu přihlásili, stále čekají na svou drahou polovičku. Televizní ženich René Vrábel divačkám učaroval a mnohé doufaly, že pokud mu vztah s nevěstou Petrou nevyjde, ukořistí ho pro sebe. "Asi chápavá, zajímavá, zábavná. Těžko říct. Člověk to pozná," popsal René pro ŽivotvČesku.cz, jaká by měla být ideální partnerka.

Z celkem čtyř televizních ženichů to byl právě René Vrábel, kdo si získal největší sympatie divaček. Se svou nevěstou Petrou Malíkovou se rozhodl zkusit štěstí i po skončení natáčení pořadu, vztah ale nakonec nevyšel. René pro ŽivotvČesku.cz popsal, jaké má s Petrou plány do budoucna, s kým z účastníků je v kontaktu a jak na show vzpomíná.

"Přijde mi to jako věčnost. Od té doby se toho tolik událo. Když jsem se přihlašoval, netušil jsem, co se z toho může vyklubat. Všiml jsem si, že se teď vysílají naše díly na Markíze, tak se Slováci mají na co těšit. Když jsem se díval na ukázku, nemohl jsem si pomoct a křenil jsem se do počítače, když jsem vzpomínal. Měl jsem obrovské štěstí být součásti projektu," zavzpomínal René Vrábel pro ŽivotvČesku.cz na natáčení.

Vztah Reného a Petry nakonec nevyšel, ale hořkost mezi nimi nepanuje. "Bylo skvělé ji poznat. Pepina (přezdívka Petry, pozn. red.) je má velká inspirace, jak už k psaní, tak i k jinému náhledu na svět a s tím, jak obrovské srdce má. Jsme stále v kontaktu. Řekli jsme si, že pokud se nikdo nenajde, tak se v roce 2030 vezmeme. Tak třeba bude ještě nakonec jedna svatba. Každopádně jsme pořád přátelé a rád vidím, že se jí Gůčoo voňavky prodávají," popsal televizní ženich pro ŽivotvČesku.cz, jak to má s nevěstou z reality show dnes.

Když v internetových diskuzích přišla řeč na Reného, divačky se uměly rozvášnit. Pokud by snad doufaly, že pro něj mohou být tou pravou, stále mají šanci. "Nic se nerýsuje, do ničeho se neženu. Uvidíme, co mě potká. Teprve jsem po rozvodu," řekl René, jaká je jeho aktuální vztahová situace. Popsal také, jaká by měla být ideální partnerka. "Asi chápavá, zajímavá, zábavná. Těžko říct. Člověk to pozná. Někdo, kdo se mnou rád skočí do ledové vody a doporučí mi dobrou knížku. Vyleze Sněžku v kraťasech a zajde do hospody na jedno černé pivko," prozradil René Vrábel pro ŽivotvČesku.cz.

Všechny páry z experimentální reality show se rozešly a je proto jasné, že věda u celkem 8 finálních účastníků nezapůsobila tak, jak měla. Podle televizního ženicha ale účast přesto stála za zkoušku. "Věda si vybrala nelehký úkol. Těžko říct, jestli na tohle někdy bude mít, aby dokázala najít lásku. Ale za zkoušku to stálo, to se musí nechat," doplnil pro ŽivotvČesku.cz sympatický televizní ženich René Vrábel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.