Tělo jako důkaz tvrdé práce. Dara Rolins ukázala celou postavu, které Pavel Nedvěd oddaně podlehl

Nextfoto
Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 27. 1. 2022

Pokud se o nějaké dámě dá říci, že stárne do krásy, tak je to slovenská zpěvačka Dara Rolins (49). Partnerka Pavla Nedvěda (49) pomalu míří do babičkovského věku, ale tělo má ohebné a štíhlé jako teenagerka. "Ve zdravém těle, zdravý duch," vysvětlila fanouškům, že cvičení jí dává fyzické i psychické síly.

Kdyby se dnes třináctiletá dcera Dary Rolins a Matěje Homoly (48) za 5 let rozhodla, že chce mít miminko, tak by z Dary Rolins udělala jednu z nejžhavějších babiček ve střední Evropě. Laura má ale na randění ještě dost času, bláznivě zamilovaná je nyní hlavně sama Dara, která ulovila viceprezidenta Juventusu Turín a českou fotbalovou legendu Pavla Nedvěda.

Nabitá energií a sršící jiskry vitality připomíná slovenská zpěvačka teenagerku, která má před sebou celý život. Faktem je, že Dara Rolins se dokázala neuvěřitelně zvednout, přestože se dvakrát v životě ocitla na dně. Krizové období přinesl rok 2010. Na tehdejšího životního partnera Matěje Homolu praskla nevěra, navíc zpěvačka v osudovém roce musela kriminalistům vysvětlovat, za jakých okolností v červenci v Šáreckém údolí na Praze 6 srazila třiašedesátiletého muže, který nehodu nepřežil.

Slovenská popová diva ale předvedla velkou vnitřní sílu a dokázala se oklepat jak z nevěry, tak i z toho, že její auto usmrtilo člověka. Dnes už je z Dary opět silná influencerka, která udává trendy a tváří se, že neexistuje věc, která by ji mohla rozhodit.

"Ve zdravém těle, zdravý duch," tak okomentovala fotku, kterou pořídila na Maledivách, kde tráví dovolenou. I během pobytu u moře si pořádně dává do těla, protože cvičení je jednou z věcí, která jí dává smysl života.

Umělkyně vždy pohyb a dřinu v posilovně milovala, ale po seznámení s profesionálním sportovcem Pavlem Nedvědem své výkony ještě povýšila. Český fotbalový reprezentant, který se kvůli Daře rozvedl s manželkou Ivanou, jistě dokáže ocenit moudrost a životní rozhled své partnerky, ale jako každý chlap si zakládá na tom, aby jeho drahá polovička vypadala božsky po stránce fyzické. Navíc vše nasvědčuje tomu, že až Dara ukončí tropickou dovolenou, tak bývalý fotbalový reprezentant bude moci osobně zkontrolovat, zda na sobě jeho milá makala i během dovolené. Dara Rolins totiž začíná trávit stále více času v Itálii, kde Nedvěd po skončení aktivní kariéry zakotvil.

I když Nedvědova dcera Ivanka pro ŽivotvČesku.cz na konci roku 2021 tvrdila, že žádné stěhování do Česka se konat nebude, tak Daru vzdálenost neodradila. Když nemůže Nedvěd do Česka, tak Dara může do Itálie. Čas i finanční prostředky na to má. Nikdo by se nemohl divit, kdyby do Itálie kromě soukromého života přesunula i pracovní aktivity.

Seriál Zoufalé manželky, jehož první díly mohli diváci sledovat už v roce 2005, byl velkým...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu