Tělo jen v plavkách odhalila Kateřina Kaira Hrachovcová. Smyslná kráska prozradila, co dělá pro svou postavu bohyně

Moderátorka Kaira Hrachovcová
Moderátorka Kaira Hrachovcová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2022

Původní profesí herečka, nyní tatérka a numeroložka Kateřina Kaira Hrachovcová (47) se pyšní skutečně vynikající figurou. Momentálně na sociální síti ukázala snímek svého vypracovaného břicha, které by jí mohly závidět i mnohem mladší ženy. Pro ŽivotvČesku.cz pohledná umělkyně prozradila, jak to dělá, že vypadá přímo božsky.

Kateřina Kaira Hrachovcová se na sociální síti pochlubila fotografií, na které jako by nic odhalila pohled na své vysportované břišní svaly. Rozhodně se má čím chlubit. Na jejím těle by člověk nenašel snad ani jediný gram přebytečného tuku, což rozhodně není jen štěstí, ale výsledek mnohaleté dřiny a práce na sobě. Základ je zcela jistě ve zdravém životním stylu, kterého se Kaira již léta drží.

Kateřina Kaira Hrachovcová se netají tím, že moc ráda sportuje, což ji baví již roky. Výsledkem jsou svůdné křivky, které odhalila na své dovolené v luhačovických lázních. "Nedělám nic výjimečného, jen mnoho let pravidelně sportuji. Mám ráda pohyb a lehkost," uvedla pohledná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Pokud by měla svým fanouškům poradit, jak si z ní vzít příklad, je podle ní naprostým základem, že se člověk nesmí do ničeho nutit. "Základ je, že vás to sportování musí bavit, tak jako práce a jakékoliv činnosti, které provozujete," dodala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že cokoli, co člověk dělá pouze z povinnosti, nebude mít zdaleka takový efekt.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.