Téměř o 25 let mladší a s tělem bohyně. Sestra Kate Mossové je úspěšná modelka, která se nebojí nahoty

Modelka Lottie Mossová
Modelka Lottie Mossová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2021

Obě sestry mají společného otce Petera Edwarda Mosse, ale starší Kate je dcerou jeho první manželky Lindy Rosiny Shepherdové Mossové, načež Charlotte se narodila jemu a Inger Solnordalové. Mladá Lottie zapustila kořeny v Anglii a vzhlédla se v sestře Kate, která je řazena mezi nejúspěšnější světové supermodelky. Věkový rozdíl jí naopak hraje do karet, protože může přebírat cenné zkušenosti od ženy, která je v modelingovém odvětví ikonou.

Už jako třináctiletá dívka si Lottie vyzkoušela natáčení pro britskou modelingovou agenturu Storm Management, která stála za objevením její sestry, ale třeba také Cary Delevingneové (28). První kampaň získala hned od slavné značky Calvin Klein. "V naší rodině je to asi docela běžné. Kate pro mě představovala vzor a hodně přispěla k tomu, proč jsem začala s modelingem," sdělila v rozhovoru pro Teen Vogue již dříve.

Lottie Mossová má duši rebelky a ráda dává na odiv svoje tělo. I když s výškou 165 centimetrů nepatří mezi ideál modelingových parametrů, dohání to božskými křivkami. Dokonce využila nahých fotek, aby si vydělala slušný balík peněz. Není divu, že se kolem ní motá hodně mužů, ale zatím zůstává svůdná blondýnka bez partnera. Sama přiznala na sociálních sítích, že ohledně svého protějšku má hodně špatný vkus a stále naráží na ty nepravé. Deník The Sun informoval o tom, že majetek nevlastní sestry Kate Mossové šplhá do výše více jak 55 milionů liber (v přepočtu téměř 1,5 miliardy korun).

Přesto, že starší sestra Kate Mossová už se věkem blíží k padesátce, nadále zůstává ikonickou modelkou a vypadá skvěle. Třiadvacetiletá Lottie má proto ní ale skoro čtvrtstoletí k dobru a tak ukáže čas, jak pohledná blondýnka využije mládí a krásu v průběhu dalších let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.