Téměř rok jsem byl bez práce. Začal jsem dělat taxikáře, abych měl co jíst, říká Petr Zvěřina

Petr Zvěřina
Petr Zvěřina
Foto: Se svolením Petra Zvěřiny
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 3. 2021

Vládní restrikce v souvislosti s epidemií se dotkly řady živnostníků a firem. Mezi postižené se řadí i Petr Zvěřina (43), kterého si lidé pamatují ze slavné reality show VyVolení. "Téměř rok jsem bez práce. Musel jsem změnit obor, abych neumřel hlady. Doba je děsivá," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který proslul památnou větou, že je z Václaváku a do Prahy nepřijel na babetě.

Před tím, než se Petr Zvěřina začal živit coby taxikář, si vydělal poměrně slušné peníze jako diskžokej a člověk pracující u filmu.

"Téměř rok jsem bez práce, musel jsem na život, tedy na nájem, sociální, zdravotní, jídlo použít všechny úspory. Povoláním jsem diskžokej a dělám u filmu v zahraniční produkci, ale obě odvětví jsou vládními opatřeními uzavřené. Takže jsem nemohl plakat v koutě a začal jsem hledat práci v jiném oboru, aktuálně dělám taxikáře, abych neumřel hlady, a čekám, až se epidemie zlepší. Doba je zlá. Na druhou stranu vozit lidi je riskantní, člověk nikdy neví, zda nabere někoho, kdo je pozitivní," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Zvěřina, proč se rozhodl změnit obor.

"Zatím musím zaklepat, ale vyhnulo se mi to a jsem rád, že si něco málo vydělám, protože nejsem typ člověka, který by si chodil na pracovní úřad pro dávky," dodal pro ŽivotvČesku.cz účastník známé reality show, který stále hledá svou osudovou ženu.

V minulosti se Petr Zvěřina po osmi letech v manželství rozvedl s modelkou Nikolou Plzákovou, která si už během manželství našla za dýdžeje náhradu a otěhotněla. Oficiální konec manželství proběhl v roce 2017. "Kromě několika vztahů jsem sám, na pravou lásku čekám. Ale zase vím, že co se vleče, neuteče," dodal pro ŽivotvČesku.cz s nadsázkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.