Téměř v 50 vypadá jako štíhlá panenka. Mám heslo, které funguje, říká Sabina Laurinová. Popsala, čeho se drží

Herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová
Herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová
Foto: Se svolením Sabiny Laurinové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Někdo se narodí a díky genům nemusí řešit postavu. Další zase přibere pouhým pohledem na knedlík nebo tučné maso. Herečka a dabérka Sabina Laurinová (49) má krásnou postavu i před padesátkou a vypadá výrazně mladší. "Já si myslím, že heslo, které skutečně pomáhá a funguje je: Všeho s mírou – a toho já se držím. Když vím, že bych se už nevešla do kostýmu, tak se holt nemůžu tolik cpát. Pocházím z rodiny, kde převažují ženy, a proto nejsme zase až tak velcí jedlíci," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatická herečka a hvězda pohádek a seriálů Sabina Laurinová už je dvojnásobnou matkou – má dcery Valentýnu a Máju. V dubnu příštího roku oslaví kulaté jubileum, ale to, že se jedná o 50. narozeniny, by jí jen těžko někdo věřil. Už mnoho let si něžná blondýnka udržuje nejen mladistvý vzhled, ale i krásnou postavu.

"Já mám pocit, že u mě je to snad naopak. Když nic nedělám, tak je to nejlepší. A jakmile pro sebe začnu něco dělat, je to špatně. Třeba začnu cvičit a skřípne se mi nerv (směje se). Je to spíš o tom, co se týče fyzické stránky, že jsem podědila v genech spíše štíhlost než sklon k tloustnutí. Nicméně si myslím, že heslo, které skutečně pomáhá a funguje je: Všeho s mírou – a toho já se držím. Když vím, že bych se už nevešla do kostýmu, tak se holt nemůžu tolik cpát," řekla Sabina Laurinová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pochází z rodiny, kde převažují ženy, a proto nejsou zase až tak velcí jedlíci.

"Moje kamarádky, které mají syny, mi vždycky vypráví, co všechno navaří a zkonzumují. To se u nás rozhodně neděje. Když je léto, tak je samozřejmě fajn, že můžete podpořit život sportovní aktivitou – například plaváním. Ale já to opravdu s ničím nepřeháním, a když se sama sebou nezabývám, tak vypadám asi nejlíp (směje se). Je to tak se vším. Když chce člověk něco příliš nebo na něco příliš tlačí, nevyjde to. Sebekritika mi rozhodně nechybí, tu v sobě mám. Vím, co by mohlo být lepší, ale také to, co by mohlo být naopak horší. Vážím si toho, co mám a budu stárnout přirozeně. Každý věk je něčím zajímavý a příjemný a určitě bych ho nechtěla ani vracet zpátky," dodala Sabina Laurinová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.