Tereza Brodská se pochlubila společným snímkem s Pavlou Tomicovou. Opravdu vypadá skvěle, řekla o kolegyni a popsala, jak silné přátelství je pojí

Pavla Tomicová a Tereza Brodská
Pavla Tomicová a Tereza Brodská
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 10. 8. 2022

V českých hereckých kruzích se díky pracovním příležitostem lidé často setkávají na natáčení s těmi, které dosud neznali. Pak vznikají silná přátelství. Takové poznala i herečka Tereza Brodská (54) po boku Pavly Tomicové (60). S tou nyní sdílela společné selfie, na kterém sice vypadají jako naprosté protiklady jedna druhé, ale rozumí si skvěle. "Naše přátelství je poměrně hluboké," prozradila Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz a pochválila, jak její kamarádka vypadá.

 

Česká republika není Hollywood a mnoho herců se zde navzájem zná, případně se alespoň setkali ve studiích či na společenských akcích. Čas od času v pracovním prostředí vznikají až neočekávaně dobrá přátelství a jedno takové mezi sebou mají herečky Tereza Brodská a Pavla Tomicová. Ty nyní zveřejnily společnou fotografii, na které to oběma sluší.

"Ona teď opravdu vypadá skvěle. Už byla ve Varech na mém křtu knihy, kde reprezentovala za nějaký film, už tam vypadala fantasticky," řekla pro ŽivotvČesku.cz Tereza Brodská, která chválou na svou kolegyni z branže nešetřila.

Pavla Tomicová se proslavila především v komediálních rolích, z nichž byla známá jako žena kypřejších tvarů. Divácky oblíbená a sympatická herečka tak na festivalu v Karlových Varech mnohé překvapila, když se tam ukázala o 35 kilogramů lehčí. I díky tomu od ní mnoho lidí nemohlo odtrhnout zrak.

Jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček je podle své kamarádky krásná nejen vzhledem, ale také duší. Přestože přátelství mezi Pavlou Tomicovou a Terezou Brodskou netrvá dlouho, dá se považovat za výjimečné, upřímné a především silné.

"Naše přátelství je poměrně hluboké a myslím si, že se můžeme jedna na druhou spolehnout, což je dost důležitý. Já ji mám strašně ráda, protože je to opravdu člověk do nepohody. Vždy tu pro sebe budeme. Pavla je nejčistější duše, nejčistější člověk, co znám. Je tak morální, že je to neuvěřitelný. Rozdala by se. Jsem vděčná za naše přátelství, trvá teprve tři roky, ale je intenzivnější a intenzivnější," dodala Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.