Tereza H. po návratu z Pákistánu našla konečně pravou lásku. Poprvé ukázala tvář nového partnera. Některé ženy jí budou fotbalistu rozhodně závidět

Tereza H.
Tereza H.
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2022

Rodačka z Uherského Hradiště, která strávila několik dlouhých let v pákistánském vězení a letos na jaře se konečně vrátila domů, ukázala tvář svého nového a velmi pohledného partnera. Není se čemu divit, že atraktivní dívka nemá problém s muži. Pro ŽivotvČesku.cz řekla již dříve její babička, že jejím snem bylo stát se modelkou, což dost vypovídá o její kráse.

Terezin příběh je v Česku již notoricky známý. Po dlouhých letech v pákistánském vězení, kde se ocitla poté, co se zapletla do drogové aféry, se vrátila letos na jaře do České republiky a oficiálně uzavřela nepříjemnou životní kapitolu, kterou, jak sama říká, by si již nikdy nechtěla zopakovat.

Krátce poté si našla partnera, kterým se stal MMA zápasník Michal Kotalík, jehož minulost se velmi podobá té Terezině. Nějaký čas totiž také strávil ve vězení. Dvojice však žila příliš daleko od sebe, a tak se jejich vztah nakonec rozpadl.

V současnosti se ale pohledná blondýnka pochlubila novým partnerem, jehož identitu a tvář si nejprve nechávala pro sebe.

Nyní poprvé ukázala tvář mladého muže, jehož jméno pohledná blondýnka stále oficiálně neprozradila. Některá média ale už uvedla, že jde o fotbalistu Mariána Kováře, který žije stejně jako pohledná blondýnka v Uherském Hradišti.

Není se čemu divit, že Tereza H. příliš dlouho na ocet nezůstala. "Snila o tom, že bude létat do světa. Vzor buď asi neměla, nebo o tom nevím. Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce," řekla babička Terezy H. už dříve pro ŽivotvČesku.cz, což vypovídá o tom, že se za ní už dříve otáčeli muži, sem tam i některé ženy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.