Tereza Ramba je čím dál krásnější. V bílých šatech se pochlubila těhotenským bříškem ve společnosti

Tereza Ramba s manželem Matyášem
Tereza Ramba s manželem Matyášem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Před necelými dvěma měsíci oslavila herečka Tereza Ramba 32. narozeniny, ale to ještě nikdo netušil, že se stane podruhé maminkou. Před pár dny na sociálních sítích oficiálně oznámila, že je v požehnaném stavu a s manželem Matyášem Rambou se těší na druhého potomka. Ve společnosti se ukázala v bílých šatech, které už rýsovaly její těhotenské bříško.

Patří mezi nejkrásnější české herečky a uplynulo jen pár dní od chvíle, co se pochlubila radostnou novinou týkající se nového přírůstku do rodiny. Tereza Ramba, rozená Voříšková, se v roce 2019 provdala za Matyáše Rambu, s nímž má malého syna Matyáše. Nyní se krásný pár těší na druhé dítě, o němž herečka informovala fanoušky na svém instagramovém profilu opravdu stylovým a vtipným videem.

Na něm se procházela chodbou v rudých šatech a manžel ji zastavil, aby poukázal na její zakulacený profil. "Co to je za pupek?" komentoval. Příspěvek si získal spoustu komentářů také od známých tváří - například od Moniky Bagárové, Marty Jandové, Hany Vágnerové nebo Jitky Čvančarové.

Ve společnosti se Tereza Ramba ukázala na filmové premiéře nového filmu Deníček moderního fotra, ve kterém ztvárnila hlavní roli společně s kolegou Jiřím Mádlem (34). Oblékla jednoduché bílé šaty, ve kterých vyniklo její těhotenské bříško a nutno říct, že požehnaný stav její půvab podtrhl a jen září.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.