Tereza Ramba je dvojnásobnou maminkou. Štastnou událost dokázala utajit, prozradil ji nový kočárek

Profimedia
Tereza Ramba s manželem Matyášem
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 1. 2022

Herečka Tereza Ramba (32) a její manžel Matyáš Ramba (32) se radují z rozšíření rodiny. Pohlaví druhého miminka si šťastní rodiče zatím nechali pro sebe. "Já jí vždy přeji jen to nejlepší, ať už zrovna rodí, či nerodí," vyjádřil prostřednictvím ŽivotvČesku.cz gratulaci herecké kolegyni Jiří Mádl (35).

Herečka Tereza Ramba se během procházky se svým mužem Matyášem pochlubila tím, že v rodině už potřebují dva kočárky. Originálním způsobem tak upozornila na skutečnosti, že na svět přivedla svého druhého potomka.

"Já mám kočár, Matyáš má kočár, já mám taky kočár. Děkujeme, že jste počkali, my jsme strašně šťastný, spokojený a máme dvě děti," uvedla herečka na Instagramu. Je vidět, že od porodu uplynulo už několik dnů.

Manželé už spolu mají syna Mikoláše, jehož jméno před novináři delší dobu tajili a přezdívali mu i na sociálních sítích Slunce.

"Já jí vždy přeji jen to nejlepší, ať už zrovna rodí, či nerodí," vyjádřil prostřednictvím ŽivotvČesku.cz gratulaci herecké kolegyni Jiří Mádl (35). Oba herci se potkali například ve filmové komedii Deníček moderního fotra z roku 2021, kde hrají manželský pár.

Herečka Tereza Ramba (32) a její manžel Matyáš Ramba (32) se radují z toho, že na svět bez...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu