Tereza Ramba přivítala na světě druhého potomka. Originální gratulaci poslal filmový manžel Jiří Mádl

Tereza Ramba a herecký kolega Jiří Mádl
Tereza Ramba a herecký kolega Jiří Mádl
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2022

Herečka Tereza Ramba (32) a její manžel Matyáš Ramba (32) se radují z toho, že na svět bez komplikací přišel jejich druhý potomek. Prostřednictvím webu ŽivotvČesku.cz reagoval také herecký kolega Jiří Mádl (35), který se s půvabnou herečkou potkal ve filmu Deníček moderního fotra.

"Já jí vždy přeji jen to nejlepší, ať už zrovna rodí, či nerodí," vyjádřil prostřednictvím webu ŽivotvČesku.cz gratulaci herecké kolegyni Jiří Mádl. Ten se s okouzlující herečkou potkal ve filmové komedii Deníček moderního fotra z roku 2021, kde hrají manželský pár.

"Nejhorší pro mě je pracovat s plačícím mimčem. Což se teď během natáčení stalo. Ale nebylo to poprvé. Zažil jsem to i během natáčení snímku Hra. Co si pamatuji, tak tam brečelo třikrát více," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Mádl, jak práci s malými dětmi snáší. Nyní se ale bude muset v reálném životě otáčet hlavně jeho herecká manželka.

Tereza Ramba a její manžel Matyáš totiž přes Instagram ve čtvrtek ohlásili, že jejich rodina už čítá čtyři hlavy. "Já mám kočár, Matyáš má kočár, já mám taky kočár. Děkujeme, že jste počkali, my jsme strašně šťastný, spokojený a máme dvě děti," uvedla herečka na Instagramu. Je vidět, že od porodu uplynulo už několik dnů.

Herečka je známá tím, že si velmi střeží své soukromí. Manželé už spolu mají syna Mikoláše, jehož jméno před novináři delší dobu tajili a přezdívali mu i na sociálních sítích Slunce. Jméno ani pohlaví druhého potomka zatím veřejnosti šťastní rodiče nesdělili.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.