Termín máme za týden. Tašky do porodnice jsou sbalené. Těším se, ale jsem nervózní, říká Bohuš Matuš

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: nextfoto.cz

Už brzy se Bohuš Matuš (47) stane poprvé tatínkem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie mu prvního společného potomka přivede na svět každým dnem. Termín podle zpěváka mají za týden, ale už teď jsou do porodnice připraveni. "Může to přijít každým dnem, každou hodinou. Nechceme nic podcenit," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Začátkem října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde vybudovali zatím nenarozené dceři krásný pokojíček. "Pokojíček pro dceru máme kompletně zařízený, takže se těšíme, až budeme tři," prozradil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz, který u narození miminka bude přítomen.

"Partnerka si to přeje a já jí tohle určitě splním, ale přiznám se, že na jednu stranu těším, na druhou jsem nervózní. Ale všechny věci máme připravené, sbalené, abychom nic nepodcenili, až to přijde," upřesnil.

Bohuš vyjmenoval, co všechno pro miminko koupili. "Postýlku, výbavičku, nějakou hračku a plyšáky," usmíval se nastávající tatínek s tím, že o svou těhotnou partnerku se neustále stará, aby měla potřebný komfort. Není se čemu divit, už brzy se stane poprvé maminkou.

Bohuš Matuš (47) po pracovní stránce zažívá skvělé období, ovšem pokud jde o jeho blízké, ...

Zavřít reklamu