Reklama:

Terminátor ani po sedmdesátce nerezaví. Kamera zachytila, jak Arnold Schwarzenegger dře v posilovně

Autor: Profimedia | Arnold Schwarzenegger
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2021

Herec Arnold Schwarzenegger (74) by sice ve svém věku už měl plný nárok na odpočinek, ale sám si ho odmítá dopřát. Filmová legenda a někdejší kulturista dokazuje, že zvyk je železná košile a s činkami si stále umí dávat do těla. Kamera ho zachytila, jak odhodlaně cvičí ve venkovní posilovně a následně ještě čile odjíždí na kole.

Reklama:

Arnold Schwarzenegger byl v mládí profesionálním sportovcem a kulturistou. Přestože už není nejmladší, pohyb je jeho velkou vášní dodnes a ani po sedmdesátce nehodlá vyjít z kondice tím, že by se ho vzdal. Naopak je vzorem svým synům, kteří se k němu v posilovně čas od času rádi připojí.

V nedávné době se Schwarzenegger vypravil cvičit do venkovní posilovny, kde ve slunečních brýlích si dával do těla pod dozorem kamaráda a trenéra. Ten k herci evidentně chová obdiv, protože na sobě měl tričko s jeho podobiznou. Když opustil posilovací stroj, jen na chvíli si oddechl a potom se na jízdním kole vypravil domů.

Reklama:

Cyklistiku Arnold provozuje ve stejné, ne-li větší míře než posilování. Patřila mezi jeho koníčky už v minulosti, ale až ke stáří na ni má tolik času, kolik si přeje. "Cyklistiku doporučují lékaři i jiní odborníci, nejen, že je to skvělá forma pohybu, ale když neděláte zastávky, tak se ani nemůžete nakazit koronavirem," napsal Schwarzenegger na svůj profil na Instagramu.

"Nemohu jen posilovat. V mém věku je cyklistika ideální, pomáhá mi například k tomu, abych protáhl kolena a ta mi neodešla. Nemohu už ani dřepovat a jízda na kole je jediným sportem, který mým kolenům přímo neubližuje," přiznal stárnoucí, přesto aktivní herec pro magazín Men's Health. Zdá se, že Arnold Schwarzenegger ví, jak pohyb vyvážit, a to mu v jeho věku přináší ovoce.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: