Této dámě by padesátku nikdo nehádal. Monika Binias se pochlubila figurou v plavkách

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2022

Influencerka Monika Binias (49), která co nevidět oslaví své 50. narozeniny, se rozhodně přibývajícími léty trápit nemusí. Nikdo by jí je totiž nejspíš nevěřil, pokud by nevytasila občanský průkaz. Naposledy se pochlubila figurou v plavkách, jakou by jí i mnohem mladší ženy mohly závidět. Jaké je její tajemství, prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Nejdůležitější při hubnutí pro mě osobně byl jednoznačně jídelníček," uvedla.

Influencerka Monika Binias se proslavila v bizarní reality show »Štiky«, která byla inspirována zahraničními formáty o životech slavných, tak jako například show o Kim Kardashian (41) a jejím rozvětveném rodinném klanu. Protože však pořad o Monice a jejích příbuzných byl pojat tak trochu »po česku«, šílená televizní zábava byla zaručena.

Nyní se však bývalá hvězda reality show realizuje docela jinak. Živí se jako lifestylová koučka a se svými klienty probírá vše od vztahů až po hubnutí. Kromě toho je také velmi aktivní na sociálních sítích, kde ráda sdílí střípky ze svého života, ve kterém našla štěstí v mladším manželovi, hokejistovi Petru Biniasovi (25). Možná právě jeho životní elán je důvodem, proč by při pohledu na Moniku Binias nikdo neřekl, že brzy oslaví padesátku.

Influencerka se netají tím, že na drastické metody hubnutí ji neužije. Daleko raději jde cestou možná pomalejšího, zato dlouhodobě udržitelného životního stylu. "Já sama nijak neřeším plavkovou sezonu, protože bych chtěla vypadat dobře po celý rok, a to nejen v plavkách, ale i oblečená. Musím říct, že teď po čtyřicítce už dá větší práci se udržet v kondici, ale pokud člověk buď není nemocný, nebo nemá vysloveně genetické dispozice k obezitě, tak to většinou zvládne, pokud má vůli. Nejdůležitější pro mě osobně byl jednoznačně jídelníček," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jakým způsobem se udržuje v kondici.

Sama prý nedá dopustit na čerstvou zeleninu, cottage sýr, syrečky nebo lehké těstovinové pokrmy. Vyhýbá se naopak slazeným nápojům a pije čistou vodu, kterou si případně dochutí mátou nebo čerstvým ovocem. Velmi také doporučuje vyhnout se pečivu či se poohlédnout po jeho nízkosacharidových variantách. Jak sama říká, není to vlastně žádná věda, ale pouze selský rozum.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.