Těžké období Jany Adamcové je zažehnáno. Přebytečná kila, unavené vlasy i pleť jsou pryč. Moderátorka zazářila ve společnosti

Jana Adamcová
Jana Adamcová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 3. 2024

Redaktorka a moderátorka Jana Adamcová se ukázala na večírku nejsledovanější tuzemské komerční televize. Manželka režiséra Jiřího Adamce, se kterým již pár let nežije ve společné domácnosti, neuvěřitelně prokoukla. Po složitějším období, o kterém otevřeně mluvila do médií, přišly zřejmě pro bývalou sporťačku dobré časy, což je znát i na její vizáži. Pohublá Jana Adamcová s úsměvem na tváři a lesklými vlasy se začátkem ledna zúčastnila duchovní akademie v Bombaji, která jí očividně velmi prospěla. "Potřebuji si srovnat pár věcí v hlavě," řekla tehdy pro ŽivotvČesku.cz těsně před odletem do Indie půvabná plavovláska.

Janu Adamcovou si diváci pamatují jako moderátorku sportovních novin na nejsledovanější tuzemské komerční televizi. Usměvavá, sympatická, krásná. Přesně taková Jana Adamcová bývala, když nastoupila do televize. Po dlouhém období, kdy se starala o děti a o manžela, se už do ní ale nevrátila a dala se na zcela jinou pracovní dráhu. Stala se mluvčí Babišovy vlády.

Po skončení ve funkci na Úřadu vlády nezažívala Jana Adamcová dobré časy a projevilo se to i na jejím zevnějšku. Přibrala několik kilogramů, její pleť vypadala unaveně a kvalita vlasů se také zdála být nevalná. Moderátorka se netajila tím, že ji hodně lidí zklamalo, a tak přehodnotila své priority. Nyní se zdá, že je Jana ze všeho venku a těžké období překonala.

Mohla jí k tomu dopomoci i lednová cesta do Indie, kam odletěla na doporučení syna, jak prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Akorát odlétám do Bombaje, kde se zúčastním duchovní akademie, o které jsem se dozvěděla díky synovi. Potřebuji si v hlavě srovnat pár věcí, už se moc těším," sdělila s optimismem v hlase sympatická maminka dvou dospívajících dětí.

Mise do Indie byla zřejmě pro Janu Adamcovou úspěšná. Na večírku k příležitosti 30. výročí TV Nova jí to ohromně slušelo. V dlouhých šatech temně modré barvy bylo znát, že od loňska shodila několik kilogramů. Stejně tak je proměna vidět na jejích vlasech a kvalitě pleti –⁠⁠⁠⁠⁠ zkrátka zářila na dálku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.