Těžko říct, po kom je, říká Iva Kubelková o 16leté dceři. Popsala, jakou má povahu a čeho si na ní nejvíce cení

Nextfoto
Modelka Iva Kubelková s 16letou dcerou Natálií Jiráskovou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 23. 6. 2021

Někdy se děti rozhodnou jít ve stopách rodičů, jindy zase naopak. Krásná modelka, moderátorka a první vicemiss roku 1996 Iva Kubelková (44) je pyšnou maminkou dvou dcer – mladší Karolíny (12) a Natálie (16). Právě starší dcera už je ve věku, kdy by mohla pomýšlet na profesi modelky, protože předpoklady k tomu rozhodně má. "Nechala bych to čistě na ní. V dnešní době už mají děti větší přehled o tom, co to obnáší, nebo neobnáší," řekla Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 1996 zazářila tehdy studentka druhého ročníku střední školy Iva Kubelková v soutěži krásy Miss České republiky a získala titul první vicemiss. Od té doby ušla obrovský kus cesty, vypracovala se jako modelka, ale je také uznávanou moderátorkou a herečkou. S partnerem a podnikatelem v designu a architektuře Georgem Jiráskem má dvě dcery - 16letá Natálie už dokonce dostala nabídky na focení a módní přehlídky.

Po dlouhých měsících s epidemií spolu vyrazily na společenskou akci. Jednalo se o charitativní bazar Nadačního fondu Be Charity, který podporuje a pomáhá dlouhodobě nemocným či jinak znevýhodněným lidem a jejich rodině. "My jsme si to užily. Dcera tam za mnou přišla po škole a já jsem tam přišla hlavně taky proto, že jsem na charitu dala po jarním vyklízení asi tři skříně oblečení. Chtěla jsem se spíš potěšit tím, že z něj má někdo třeba radost," řekla Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má s dcerou Natálií velmi hezký vztah a rozumí si.

"Oceňuju na ní asi úplně vše. Je opravdu úžasná a hodně empatická. Je to čistá duše a moc milá holka. Myslím si, že ohledně podoby je člověk těžko schopen nějak hodnotit, všechno je dost subjektivní. Nevím, jestli to můžu nějak popsat, v čem je po kom. Podle mě to příroda umí šikovně nakombinovat a genetika se pomíchá ze všech možných směrů," vyjádřila se ikona českého modelingu a oblíbená moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Sama má za sebou obrovské úspěchy nejen v módním odvětví. Pokud by Natálie měla ambice přihlásit se do České Miss - jakmile dosáhne plnoletosti, v ničem by na ni netlačila, ani by jí nebránila.

"Nechala bych to čistě na ní. V dnešní době už mají děti větší přehled o tom, co to obnáší, nebo neobnáší. Pokud by se rozhodla, udělala by to určitě poté, co si vše dobře rozmyslela. Ať si dělá, co chce (směje se)," dodala Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz.

Populární soutěž krásy se potýká se stejným problémem, jaký zažívají organizátoři všech sp...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu