Tlak ve vztahu necítila jen Agáta. Kateřina Brožová žila s Jaromírem Soukupem několik let. Nebyla jsem poslušná, řekla po rozchodu s magnátem

Jaromír Soukup a Kateřina Brožová
Jaromír Soukup a Kateřina Brožová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2023

Vedle Jaromíra Soukupa se vystřídalo již mnoho známých i neznámých žen. K těm veřejně známým patřila před Agátou (38) a Terezou Mátlovou (48) i nestárnoucí herečka Kateřina Brožová (55). S tou se ředitel TV Barrandov začal ukazovat na veřejnosti v roce 2014. I jejich láska ale po pár letech vyprchala. Herečka po rozchodu s mediálním magnátem v Show Jana Krause naznačila, co stálo za koncem jejich vztahu. "Nejsem poslušná," prohlásila uhrančivá blondýna. O bolesti po rozchodu pro ŽivotvČesku.cz promluvil psycholog Jeroným Klimeš.

Nestárnoucí blondýnka s uhrančivým pohledem Kateřina Brožová žila s Jaromírem Soukupem několik let. Dvojice se měla dokonce brát. Nakonec se však nečekaně rozešli, což zřejmě způsobilo to, že se úspěšná herečka nedala takzvaně zkrotit a dělala si věci po svém.

To, že nechtěla žít podle představ někoho jiného, naznačila i v Show Jana Krause na jaře v roce 2019. "Ano, já jsem neposlušná. Vždycky jsem chtěla dělat svoji práci. Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy," uvedla tehdy herečka krátce poté, co dvojice oznámila rozchod.

To, že si Soukup vybírá těžko zkrotitelné ženy, což bývá důvodem pozdějších krachů jeho vztahů, zůstane zřejmě předmětem spekulací. V mediálním prostoru se nyní spekuluje o tom, že Agáta musela také nějakou dobu snášet nepříjemný tlak, což vedlo k rozhodnutí vztah s otcem dcery Rozárky ukončit.

Co je ale jisté, že rozchod s Agátou Hanychovou nese mediální magnát velmi špatně. Šéf TV Barrandov dal přímo ve svém vysílání pořadu VIP svět najevo, jak se mu po pětiměsíční dcerce stýská. "Rozárka, kterou společně máme, měla první svátek. No, tak to společně neoslavíme. Co se dá dělat, pojďme k dalším zprávám, než začnu být dojatý," řekl zlomený podnikatel. Soukupovo trápení potvrzuje i odborník na lidskou duši Jeroným Klimeš, který odpověděl redakci ŽivotvČesku.cz na dotaz, koho z páru bolí rozchod více.

"Muže více bolí rozchod. Vazba muže na ženu je silnější a většinou se muži mají tendenci z rozchodu vzpamatovávat déle než ženy. To znamená, že nemají tendenci fungovat jako vypínač, kdy udělají »cvak« ve smyslu zapnuto/vypnuto. Důvod je péče o potomstvo. Chlap musí evolučně těm ženám, s nimiž něco měl, celý život dodávat jídlo, tedy mají silnější vazbu na ženu než žena na ně," vysvětlil známý psycholog s tím, že muž chce zpravidla volnější vazbu, ale pevnější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.