Tohle s vlasy udělalo hubnutí, říká Charlotte Štiková. Pochlubila se novou blond hřívou jako pro princeznu Lociku

Autor: Instagram Charlotte Štikové |
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2023

Influencerka Charlotte Štiková se po delší době ukázala na party, kde všem doslova vyrazila dech tím, jak krásně se jí podařilo zatočit s přebytečnými kilogramy. Kromě toho na akci v centru Prahy oslnila svou plavou hřívou. Na sociální síti nyní ukázala video od kadeřnice a promluvila o svých vlasech. Charlottinu proměnu ocenil například její otec Michal Štika. "Je poloviční oproti tomu, jak vypadala před lety," uvedl pro ŽivotvČesku.cz s obdivem v hlase.

Za pomyslnou vítězku party známého pánského magazínu, která se uskutečnila minulý týden v pražském Slovanském domě, platí rozhodně influencerka Charlotte Štiková, která na místě ukázala, co dokáže pevná vůle a odhodlání. Blondýnce se totiž podařilo zhubnout doslova polovinu svojí tělesné hmotnosti. Nyní tak oslňuje perfektní postavou.

Proměna, kterou prošla, je skutečně markantní. Serveru Super prozradila, že zhubla kolem 60 kilogramů. Její aktuální váha je tak nyní 58 kilo, což znamená, že je půvabná blondýnka skutečně poloviční. "Hodně mi pomohla změna stravy, v mém případě hlavně vyřazení sladkého pití, potom také fitko. Poslední dobou mě ale kardio cvičení tolik nebaví, a tak spíš vyrážím třeba na kolo. Když už posilovna, tak zajdu spíš na stroje," popsala pro ŽivotvČesku.cz hrdá majitelka ladných křivek, jaké je tajemství jejího úspěchu.

Na sociální síti Instagram nyní Charlotte věnovala pozornost také svým vlasům. Ty totiž podle ní dostaly hubnutím pořádně zabrat, a tak bylo potřeba se o ně zvlášť postarat. "Ano, do tohoto stadia se dostaly moje vlasy po tom, co si moje tělo prošlo větším úbytkem váhy. Naštěstí žijeme v době, kdy máme možnosti prodlužování vlasů, a já jsem za to nesmírně vděčná! Protože chodit takto by mi nebylo příjemné a já chci zase mít hřívu a nosit vlasy rozpuštěné. Moje přání bylo vyslyšeno a nejšikovnější holky mi vykouzlily tohle," pochválila kráska práci svých kadeřnic na svém profilu.

Mladší sestra podnikatelky Ornelly Koktové (29) je tak nyní konečně spokojená, že se jí podařilo svou proměnu završit. Jak nedávno prozradila pro ŽivotvČesku.cz, další hubnutí již nemá v plánu a nyní bude pracně získané křivky již jen udržovat.

"Je poloviční oproti tomu, jak vypadala před lety. Říkala, že hubnutí odstartovala chuť něco změnit, už jí nadváha vadila, nebylo jí to příjemné a jsem na ni pyšný, že se do toho dala. A myslím, že je příkladem toho, že když člověk chce, tak to jde," sdělil před časem pyšný otec pohledné blondýnky, podnikatel Michal Štika, pro ŽivotvČesku.cz.

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Se svolením Charlotte Štikové

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.