Reklama:

Tolik se těšili, ale přišla změna u Bohuše Matuše a krásné Lucie ohledně druhého dítěte: Není to teď možné, smutně uvedl zpěvák

Bohuš Matuš a jeho manželka
Bohuš Matuš a jeho manželka
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 10. 2023

Zpěvák Bohuš Matuš se těšil, že se svou pohlednou manželkou Lucií budou krátce po narození dcery, která v prosinci oslaví už třetí narozeniny, pracovat na dalším potomkovi. Pak ale musela atraktivní blondýnka na operaci s pupeční kýlou, letos musela podstoupit reoperaci a postupně se plány začaly měnit. V současnosti je zpěvák ohledně snů o velké rodině zdrženlivější. "Není to teď možné," uvedl v úvodu svého vysvětlení zpěvák s mimořádným hlasem a mimořádně pohlednou manželkou.

Reklama:

Když v roce 2018 začal Bohuš Matuš randit s tehdy velmi mladou Lucií, byl terčem posměchu a kritiky, že se musel zbláznit a že jde o románek na pár týdnů. Jenže dnes právě ti, co se k jeho lásce stavěli nevěřícně, obdivně na jeho manželku zírají a závidí. Umělec totiž viděl za horizont a bylo mu jasné, že si našel ženu, se kterou chce velkou rodinu a její krása bude jako květina čím dál více rozkvétat.

Reklama:

V současnosti manželé vychovávají dceru Natálku a donedávna se netajili tím, že si přejí, aby děvče mělo sourozence. "Určitě nechceme, aby dcera byla jedináček, takže plány na druhé dítě platí," řekl ještě před pár měsíci pro ŽivotvČesku.cz fenomenální zpěvák, který dlouhé roky a s železnou pravidelností bývá obsazován do hlavních muzikálových rolí.

Plány na druhé dítě se ale změnily. A zpěvák pro ŽivotvČesku.cz nečekaně uvedl, že nejde jen o měsíce, ale spíše o roky.

"Teď to prostě nejde," řekl smutně umělec a pokračoval ohledně důvodů, které mu změnily jeho představy. "Bylo toho totiž v poslední době na nás dost, co nás ohledně dalšího potomka limitovalo. Jednak Lucinky zdravotní patálie, které už naštěstí máme za sebou, vše je v naprostém pořádku, pak nás zastihla série komplikací ohledně bydlení a teď, když už je vše za námi, máme oba tolik pracovních závazků, že rozšíření rodiny jsme odložili. Navíc k tomu všemu, a to je na prvním místě u nás, je potřeba přičíst péči o dceru Natálku, a tak jsme se rozhodli, že teď se budeme plně soustředit na ni. Když pár let s dalším potomkem počkáme, nic se nestane," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz výrazný umělec, který nedávno oslavil své padesáté narozeniny.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: