Tomáš Matonoha o Comebacku: Začal jsem ho sledovat až teď. Vrátil bych se rád, přiznal herec

Herec Tomáš Matonoha
Herec Tomáš Matonoha
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2021

Už před více než 12 lety byl na nejúspěšnější tuzemské stanici odvysílán první díl sitcomu Comeback, který si získal nesmírnou přízeň diváků. Jeho neodmyslitelnou součástí byl Tomáš Matonoha (50), který ztvárnil Tomáše Pacovského. Podobu mezi sebou a svou postavou nevidí a prozradil, že seriál dlouhá léta neviděl. "Přiznám se, že jsem ten seriál po natočení nesledoval, chtěl jsem si nechat odstup a začal jsem ho sledovat až teď," řekl Tomáš Matonoha pro ŽivotvČesku.cz.

Jen málokterý český sitcom se dočkal takové divácké přízně a neutuchající odezvy jako Comeback. Lidé tento seriál s chutí sledují i dnes a na sociálních sítích dokonce volají po jeho návratu na alespoň pár dalších epizod. Tomáš Matonoha, jenž ztvárnil Tomiho Paciho, ho sám donedávna neviděl. Popsal, jak vzpomíná na natáčení a řekl, co podle něj stojí za jeho úspěchem.

"Přiznám se, že jsem ten seriál po natočení nesledoval, chtěl jsem si nechat odstup a začal jsem ho sledovat až teď. Jeden z velkých fanoušků je moje dcera, které je teď 9 let, takže jsme se dívali spolu. S odstupem času jsem už vlastně zapomněl o čem to je, po těch 10 až 12 letech. Na některé díly, na které jsem zapomněl, se musím koukat jako normální divák. Vzpomínám velmi pozitivně," řekl Tomáš Matonoha pro ŽivotvČesku.cz.

Matonoha ztvárnil Tomáše Pacovského, bývalého popového zpěváka a majitele obchodu s hudebninami, jež se musel vypořádávat s pubertální dcerou Ivou a nezodpovědným bratrem Ozzákem. Podobu mezi sebou a svou postavou nevidí. "Tomi Paci je přeci jen sitcomová postava, velmi stylizovaná a podobnosti mezi mnou a jím je tam opravdu velmi málo," uvedl pro ŽivotvČesku.cz oblíbený herec a moderátor.

"Já si myslím, že se scenáristickému týmu podařilo být v pravou chvíli na pravém místě a se správným projektem. Druhá věc je, že tam je osobitý, jedinečný a originální humor, který si získal jak děti, tak vzdělané lidi, tak ty, kteří mají rádi jednodušší humor. Vkusem se podařilo trefit do široké škály diváků, což se nedaří každému, poněvadž humor je široký, každý má rád jiný typ," vysvětlil Tomáš Matonoha pro ŽivotvČesku.cz, co podle něj stojí za úspěchem seriálu.

Pro některé fanoušky je sitcom zřejmě nesmrtelný a alespoň jednu novou řadu by nepochybně uvítali. Sám Tomáš Matonoha by neměl žádný problém si roli zopakovat. "Vrátil bych se velice rád a doufám, že ta nabídka přijde," doplnil herec pro ŽivotvČesku.cz.

Mateřství je snad pro každou ženu něčím krásným, ale zároveň přináší velkou zodpovědnost. ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu