Tomáš Třeštík nafotil Evu Decastelo. Ukázal snímek, na němž je pohledná moderátorka nahá. Kráska prozradila svou aktuální váhu

Moderátorka, modelka a herečka Eva Decastelo
Moderátorka, modelka a herečka Eva Decastelo
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2022

Známý a vynikající fotograf Tomáš Třeštík (44) se pochlubil snímkem nahé Evy Decastelo (43), kterou ohledně manželství stihl letos podobný osud jako jeho v loňském roce. Charismatická moderátorka v poslední době viditelně zhubla a zpevnila své křivky, ze snímku by se klidně dalo s nadsázkou říct, že její tělo připomíná křivky bohyně Afrodity. Redakce ŽivotvČesku.cz odmítla s ohledem na děti pohledné tmavovlásky informovat o jejím soukromí a spekulovat o jejím rozvodu a vztazích, ale dotázala se jí, jak to má aktuálně s váhou. "Musím přiznat, že se v současnosti cítím nejlépe za posledních několik let," uvedla uhrančivá brunetka.

Současnou postavu by mohly dvojnásobné mamince Evě Decastelo závidět i mladé dívky. Moderátorka se totiž pyšní štíhlou postavou, která si zároveň zachovává velmi ženské křivky. Kromě ketodiety, což je jídelníček se sníženým obsahem sacharidů, za ni vděčí také otužování, které si naprosto zamilovala a stalo se jejím novým koníčkem.

"Mám nejlepší váhu za poslední dlouhé roky. Cítím se skvěle. Vážím 49,5 kilogramu a mám radost, že se mi povedlo se na takovou váhu dostat a udržet si ji," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická Eva Decastelo, která promluvila i o tom, že otužování je pro ní naprosto výjimečnou záležitostí, která jí pomohla v boji s ručičkou váhy.

"Kombinace studeného vzduchu a studené vody je důležitá. Čím více je studený vzduch, tím je to lepší, protože je teplejší voda. Pro ženy je to fantastické na celulitidu. Jak se rozpínají a znovu zužují cévy, tak celulitida mizí," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz moderátorka.

Podle Evy Decastelo stačí vlézt do vody na pouhých 30 vteřin k tomu, aby to mělo na tělo pozitivní vliv. Ona sama má však své osobní rekordy, ve studené vodě zvládne vydržet déle než půl hodiny. Čím déle se totiž člověk otužuje, tím více může pozorovat na svém těle změny, alespoň podle její zkušenosti.

Aktuálně se postavou moderátorky pochlubil fotograf Tomáš Třeštík, který ji fotil. Objevily se neověřené informace, že by právě s Evou Decastelo mohl tvořit pár. Redakce ŽivotvČesku.cz se rozhodla s ohledem na děti moderátorky nedotazovat se, zda je to skutečnost, či nikoliv a nevytvářet ani spekulace.

Krásná Eva Decastelo je maminkou syna Michaela (11) a dcery Zuzany (10). S jejich otcem René Decastelem (48) se jim sice vztah před časem rozpadl, rozchod se však nesl v přátelském duchu a nadále zvládají fungovat pro své děti jako plnohodnotní rodiče, v čemž by si z nich mnozí jiní mohli vzít příklad. Tmavovlasá moderátorka v každém případě momentálně nemusí smutnit, protože vzhledem ke svým půvabům určitě bez mužské pozornosti dlouho nezůstane.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.