Tradiční Vánoce nemáme, říká dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Rodina se sejde u ní doma

(Zleva) Dáda Patrasová, Felix Slováček, Anna Slováčková a Felix Slováček mladší
(Zleva) Dáda Patrasová, Felix Slováček, Anna Slováčková a Felix Slováček mladší
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 12. 2022

Manželství Dagmar Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79) má za sebou mnoho silných otřesů - drtivá většina z nich byla v posledních letech způsobena jeho sukničkářskou povahou. Ale blíží se Vánoce, a to v rodině slavného páru vždy zavládne klid a přátelská atmosféra. Alespoň tak to pro ŽivotvČesku.cz vylíčila jejich společná dcera Anna Slováčková (27). "Těším se na Vánoce moc," zdůraznila sympatická herečka a zpěvačka, která v minulosti vzdorovala vážné zdravotní diagnóze.

Dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka má za sebou náročné období. V pouhých 24 letech jí byla diagnostikována rakovina prsu. Nevzdala se a řadu lidí inspirovala v tom, že s velmi vážným onemocněním lze bojovat.

Letošní svátky tak budou pro ni budou konečně bez stresu. Navíc v rodině před časem zavládl klid, když se slavný saxofonista odpoutal od nemanželského vztahu, který trval dlouhých sedm let.

"Budeme je trávit nejpravděpodobněji jako každý rok s rodinou u mě doma. Uvařím klasické jídlo. Tradiční Vánoce nemáme ve smyslu, že nedodržujeme tradice, ale u nás je to spíše o setkání. To znamená, že se sejdeme, koukneme na nějakou pohádku a uděláme si pohodičku," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz Anna Slováčková, jak u nich v rodině tráví čas Vánoc.

V loňském roce mladá umělkyně vydala debutovou desku, kterou kvůli pandemickým opatřením pokřtila teprve letos v srpnu. V současnosti pracuje na dalších hudebních novinkách, které chce představit v nadcházejícím roce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.