Trápení filmové legendy Daniely Kolářové: Do seriálu jsem vstoupila svoji vinou. Nevím, jak to budu zvládat, říká

Oblíbená herečka Daniela Kolářová
Oblíbená herečka Daniela Kolářová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2020

Herečka Daniela Kolářová (73) naskočila opět do seriálového vlaku. Hvězda filmů Léto s kovbojem či Noc na Karlštejně se stala aktuálně sestřičkou v populárním seriálu druhé nejsledovanější komerční televize. Jenže radostí nejásá, dlouho se totiž podobným rolím vyhýbala.

Herečka pro ŽivotvČesku prozradila, že kvůli tomu, že na roli v seriálu kývla, se o prázdninách prakticky nezastavila. "Prázdniny moc neužívám, protože jsem se nechala přemluvit k natáčení a mám úplně roztrhané prázdniny," prozradila herečka.

Pro ŽivotvČesku.cz diváky milovaná herečka už dříve prozradila, že když hrála v seriálu Ulice, že už roli v mýdlové opeře, jak se nekonečným seriálům říká, nevezme. Nakonec se nechala přemluvit a nemá z toho radost.

"Je to továrna. Myslela jsem, že o je časově omezený seriál. A natáčení je to na rok. O prázdninách jsem neměla žádná omezení, ale jestli začne divadelní sezona, tak toho bude skutečně hodně a v tom množství nevím, jak to budu zvládat, ale nepředbíhejme. Moje vina je, že jsem si nezjistila více informací," upřesnila Daniela Kolářová pro ŽivotvČesku.cz a naznačila, že situaci bude muset řešit.

I když jí prázdninové dny vyplnilo natáčení, relax alespoň na chvíli našla na své milované chalupě. "Jinak se snažím jezdit na chalupu a zahradničím, to si hrozně užívám, ale končí prázdniny a stojí přede mnou opravdu velké množství práce a hromada stresu. Člověk se sám sebe ptá, jestli to za to stojí," dodala populární Daniela Kolářová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.