Trápení s hubnutím. Alice Bendová přiznala, že kvůli závislosti jí nejde váha dolů

Herečka Alice Bendová přiznala problémy s hubnutím
Herečka Alice Bendová přiznala problémy s hubnutím
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

Alice Bendová (46) nedokáže zhubnout, i když jí fyzickou proměnou jde příkladem její partner Michal Topol (34). Ten se udržuje ve vynikající formě, herečka přiznala, že naopak jí shodit alespoň kilogram dělá problém. „Je to o vůli. Během pandemie jsem měla víc volného času, což v mém případě bohužel znamená, že jsem měla víc času jíst,“ vysvětlila se smíchem herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Jejím problém není sladké. „Dorty nebo kopce zmrzlin fakt nemusím, ale když se mi dostane do ruky gazdovský špek, oravská slanina či uherák, jsem ztracená. Miluju salámky. Ale musím se přiznat, že když mamča udělá poctivou krémovou domácí tiramisu, také neodolám,“ prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Od září už ale tolik volného času mít nebude. „Obávám se, že si všichni myslí, že s podzimem končí svět, že se bude koronavirová epidemie zhoršovat a všechno se zavře. V showbyznysu teď producenti usilují o to, aby se jejich projekty odehrály v září, maximálně na začátku října, takže mě toho čeká fakt dost.“

V září se i její dvě děti, Václav (13) a Alice (10) vrací do školy. „Mám pocit, že se těší. Není to tak, že by vyloženě jásaly, ale školu potřebují... a úplně nejvíc otevřené školy potřebují všichni rodiče!“ směje se Alice.

Vzhledem k tomu, že se teprve vracejí z poslední dovolené v Rakousku, ještě neměla čas s dětmi vyrazit na nákup školních pomůcek a podzimního oblečení. „Prvního jdou jenom na hodinu a teprve pak jim paní učitelky řeknou, co je potřeba. Tak se proto nestresujeme a necháme si nákupy na další dny,“ vysvětlila herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.