Třetí dítě na cestě: Zpěvačka Klára Vytisková je těhotná. Bude nás pět, pochlubila se fotkou s bříškem

Zpěvačka je trojnásobná maminka
Zpěvačka je trojnásobná maminka
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2020

Klára Vytisková (35), nadaná zpěvačka a porotkyně čtvrtého ročníku populární pěvecké soutěže, se těší na dalšího potomka do rodiny. S manželem a bubeníkem Romanem Víchou čeká třetí dítě a oba jsou moc šťastní.

Zpěvačka, která roky působila v kapele Toxique, už nějakou dobu jede v sólové dráze a s manželem a muzikantem Romanem Víchou sdílí lásku k hudbě. Jejich šestnáctiletý vztah v roce 2010 stvrdili manželským svazkem a mají spolu dvě dcery. Ty však přivítají do rodiny nového sourozence a otázkou zůstává, zda to bude i potřetí děvčátko, nebo naopak chlapec. O pohlaví miminka sympatický pár zatím mlčí.

"Bude nás pět," napsala Klára Vytisková stručně na svém instagramovém profilu, kde se pochlubila fotkou s dcerami a manželem a také se ukázala se zakulaceným bříškem, takže v podstatě už s celou početnou rodinou v pěti.

Bývalá porotkyně čtvrtého ročníku pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, kterou vysílala naše nejúspěšnější komerční televizní stanice, sice kvůli koronavirové krizi nemůže koncertovat a živá vystoupení jí chybí, ale na druhou stranu v celé situaci může najít i to dobré. Má více času a klidu na to, aby se maximálně soustředila na třetí těhotenství, které jí opravdu moc sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.